HABERLER

Cübbeli Ahmet Hoca’dan Skandal Ekrem İmamoğlu Çağrısı

Damadının İBB’den aldığı milyonluk ihaleler günlerce gündem olan Ahmet Mahmut Ünlü, haftalık sohbetinde İBB’ye kayyum atanması konusunda imada bulundu.Cübbeli Ahmet, şu ifadeleri kullandı:”İmamoğlu kayyım atanan belediyelere ziyarete gidiyor. Ne terörü diyor.

Terör filan yoktur diyor. Adamlar dağa sıcak yemek gönderiyor. Kalori alsın, Türk askerini, polisi şehit etsin diye.Terörün marşı okunuyor, adamlar kalkıp selam duruyor. Bu askerleri kim şehit etti?Bu belediyelerden gelen paralarla olmadı mı bu iş?

Nasıl olacak terör?

Biz neden her hafta şehit haberi alıyoruz?Resmen diyet borcunu ödüyor. Bu kayyumlar yetmez. Daha nice kayyum öven belediyeler var. Onlara da kayyum atanmalı. Bu adam kalkıp ona desteğe gidiyor. Buna göz yumulur mu?”
Kaynak Yeniçağ: Damadının ihale rantı kesilen Cübbeli Ahmet, İBB’ye kayyum istedi

İlgili Makaleler

5 Yorum

  1. Sayın hocam bu noktada çok haklıdır ancak kendisinin ne kadar haklıda olsa siyasete çok bulaşmasını istemesek de ammavelakin doğruları böyle dile getirerek bizzat devlet yetkililerini uyandırıyor helal olsun. Umarız töröre destek veren tüm belediyelere reisimiz el atar tabiki bu da sn. cübbeli ahmed hazretleri vesilesiyle gerçekleşecektir.

  2. sayın hocam o değilde senin malum kasetinddeki performansini begenmedim,alet eskimiş.derhal viagra kullan

  3. Kim bu Cübbeli ya? Allah herkese akıl fikir vermiş , ne cemaati ne hocası?? Doğruyu yanlışı gösteren Kur’anı Kerim var , Rabbim göz kulak vermiş çok şükür doğruyu yanlışı duyup görebilmemiz icin..!! Bırakın bu cemaat hoca şıh dergah el ayak etek öpme islerini..!! Doğru yol Kur’anı Kerim..!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı