KADIN

Çatlak Topuk Tedavisi İçin Bitkisel Çözümler

Kadınlar güzel ve bakımlı ayakları olsun istemektedir. Ölü deri ve çatlamış topukları olan biri nasıl kötü hisseder düşünün aynı zamanda çatlamış topuklar ağrılı ve rahatsız edici de olabilir. Bazen sorun kanamaya kadar bile gidebilir.Bakımlı bir ayak bakımı ve çatlak topuklar için kullanabileceğiniz ve sorununuza çare olacak inanılmaz bir solüsyon ile buradayız.. Bu solüsyon ile topuklarınız yumaşayacak, sorunlu ayak çevrenizi de yatıştırır..

için bakımı değil sadece iyi görünümlü hakkında neden bu tam olarak, hijyen ve konfor konusunda da. Ve elbette, ayakkabı, her türlü giyen yararı var. Onun ayakkabı ayak durumuna göre veya sabit çünkü topuklar üzerinde bu ciddi çatlaklar yürümek bulmak seçer tür mısınız? Eğer öyleyse, o zaman senin bu soruna. Bu yazıda, size topuklar yumuşatır, sadece olağanüstü çare verecek, aynı zamanda ayak sorun alanı çevresinde cildi yatıştırır. Parlak, öyle değil mi?Yani, daha fazla uzatmadan, ilaç ile başlayalım.Karbonat: Evde hazırlayacağınız bu tedavi yöntemi ile çatlak topukları tedavi edebilirsiniz..

Bu ev yapımı çatlak tedavi edici için kullanacağınız malzeme kabartma tozu.

İhtiyacınız Olacak Malzemeler:

Sıradan kabartma tozu 3 yemek kaşığı, 5 litre suNasıl Yapılır:

Sıcak suyun içine kabartma tozu atın ve çözülmesini bekleyin.

İyice birbirlerine karıştığından emin olun.

Bundan sonra, bu hazırladığınız karışımla ayaklarınızı ıslatın.

Yaklaşık 15 dakika ayaklarınızı dinlendirin.15 dakika sonra, bir ponza taşı alıp ayaklarınızı ovun.

Bu ayaklarınızı gevşek ölü derisini kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Şimdi ayaklarınızı yıkayın ve silin.

Herhangi bir besleyici ayak bakım kremi ile ayaklarınızı ovun.

Ayaklarınızı kapalı ve bir süre korunması için pamuk bir çift çorap giyin.

İdeal en iyi sonuçlar için bir gecede çoraplı uyuyun.

Ayaklarınızın üzerinde görünür bir fark görmek için ertesi sabah uyandığınızda sonuç görebilirsiniz ancak kesin ve etkin bir tedavi için en az 5 ila 7 gün boyunca bu ilacı her gün tekrarlamanız gerekir. Sonrasında 1 hafta ara vererek 3 kez uygulamanız gerekiyor..
Eğer doğru yapılırsa, bu sizin topuklarınız üzerindeki çatlakları tedavi eder ve onları pürüzsüz ve yumuşak görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayak banyosu için çözüm hazırlarken soda tuz bir çorba kaşığı ve sıvı sabun biraz ekleyebilirsiniz. Bu maddelerin eklenmesi topuk çatlakları içindeki sıkışan kiri ve tozu temizlemenize yardımcı olacaktır.

Neden Kabartma Tozu?:

Kabartma tozunun antiseptik özellikleri ile suyun etkisi ile birlikte ayaklarınızın üzerindeki sertliğini azaltır. Bu etki ölü hücreleri ortadan kaldırarak cildinizi yatıştırır..

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu