HABERLER

CANLI YAYINDA İTİRAF!

Türkiye’nin günlerce konuştuğu Zeynep canlı yayında şo/k i/tiraflarda bulundu.Evden ka/çan 19 yaşındaki genç kız Esenyurt’ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü açıkladı. Evin birçok kez fu/huş yüzünden ih/bar edildiği ortaya çıkınca peş peşe i/tiraflar geldi. Aynı evde 7 kişi yaşadıklarını anlatan Zeynep, Aysel’le fu/huş karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını i/tiraf edince stüdyoda ortalık ka/rıştı.

Türkiye günlerce Zeynep canlı yayında şo/k itiraflarda bulundu. Evden kaçan 19 yaşındaki genç kız Esenyurt’ta Aysel adlı kadının kendisini evine götürdüğünü açıkladı.Evin birçok kez fu/huş yüzünden i/hbar edildiği ortaya çıkınca peş peşe i/tiraflar geldi. Aynı evde 7 kişi yaşadıklarını anlatan Zeynep, Aysel’le fu/huş karşılığında haftalık 700 liraya anlaştıklarını i/tiraf edince stüdyoda ortalık ka/rıştı.

Esra Erol’da geçtiğimiz günlerde yayınlanan anne Gürcünaz’ın yayına çıkarak aradığı kızı Zeynep, Türkiye’nin gündemine oturdu.

19 yaşındaki Zeynep, 3. Kez kaçınca ekipler peşine dü/ştü. Daha önce fu/huştan evleri ba/sılan bir çiftin yanında çıktı. 5 çocuklu ailenin tüm gerçekleri ortaya çıkmasına rağmen Zeynep, onlarla gitmek istediğini açıkladı.Zeynep, annesi Gürcünaz’a karşı kö/tü davranınca zavallı kadın canlı yayında baygınlık geçirdi. Zeynep yayına katıldığı ilk gün Aysel’in kendisini bulduğunu ve evine götürdüğünü i/tiraf etmişti.

Ancak dün canlı yayında bo/mbaları peş peşe pa/tlattı. Her şeyi planladıklarını, söyleyecekleri yalanı birlikte planladıklarını i/tiraf etti.

Aysel söylenenlerin ardından, Zeynep’İ bana Halil getirdi. Para kazanmak istediğini söyledi, Haftalık 700 lira alırım dedi.”

Zeynep söylenen bu sözler üzerine, “kadın ticareti yapan çe/tenin patronları Aysel ve İsmail” dedi. Aysel’in bu su/çlamayı kabul etmemesi üzerine ortalık ka/rıştı.OLAYIN GEÇMİŞİ

Gürcünaz’ın anlattıkları herkesi şa/şkına çevirdi. Gürcünaz, kızının ilk olarak sokakta tanıştığı bir gençle henüz 14 yaşındayken ka/çtığını, ikinci kaçışında 18 yaşında olduğunu açıklayınca adeta yer yerinden oynadı.

EVLENDİĞİ 15 YAŞINDAKİ KİŞİYİ TERK ETTİ

Gürcünaz, Zeynep’in aşık olduğunu söyleyip komşusunun oğluna kaçtığını söyledi. “O zaman 18 yaşındaydı. Kaçtığı kişi ise henüz bir çocuktu ve daha 15’indeydi. Bu çocukla evlenmek için diretince anne ve babası ‘belki akıllanır’ diyerek razı oldular” dedi. Ancak imam nikahı kıydığı çocuğu 4 ay geçmeden terk etti ve ailesinin yanına döndü.

YİNE EVDEN KAÇTI

İşte ne olduysa ondan sonra oldu. Bir gün evde temizlik yaparken annesinin telefonunu alıp kayıplara karıştı. Anne ve baba kayıp başvurusunda bulundu. Ancak Zeynep’i bir türlü bulamayan anne Gürcünaz ise soluğu Esra Erol’da aldı.

Esra Erol kayıp olan Zeynep’i buldu ve canlı yayına çıkardı. Ama anne Gürcünaz’ın kızıyla buluşması umduğu gibi gitmedi. Annesine karşı aşırı agresiflik tavırla sergileyen ve onun kendisine yaklaşmasını istemeyen Zeynep, yaptıklarını gülerek ve bir macera yaşamış gibi anlattı.

ZEYNEP DIŞINDA HERKES ŞO/KE OLDU

Zeynep’in yanında kaldığı aileyi de Esra Erol bulup yayına getirmişti. İsmail ve Aysel çiftinin 5 çocukları vardı ve iddialarına göre Zeynep’i başına bir kötü bir şey gelmesin diye evlerine almışlardı.

Ancak aileyle ilgili ih/barlar ve emniyetteki şikayetler ortaya çıktıkça Zeynep dışında herkes şo/ke oldu. Aysel’in ilk evliliğinden olan Mete adındaki oğlu Zeynep’i bulup Esenyurt’taki evlerine getirdi.

Ancak Mete’nin kadın pazarlama, hırsızlık, gasp gibi birçok su/ç kaydı bulunuyordu. Yabancı uyruklu kadınları evlerinde tutup onlara fu/huş yaptırdığı, pasaportlarına el koyduğu ortaya çıktı. Annesi Aysel ile eşi İsmail’in de kadın ticareti yaptıklarına dair çok sayıda ih/bar geldi.

FU/HUŞ İÇİN ZEYNEP’İN FOTOĞRAFINI ATMIŞ

Canlı yayına bağlanan ismini vermek istemeyen izleyici bo/mbayı pa/tlattı. Ankara’dan iş için İstanbul’a gelen bu kişi bir kadınla geceyi geçirmek istemiş.

Arkadaşının aldığı numaradan Aysel ile görüşmüş. Aysel de ona fu/huş için Zeynep’in fotoğrafını atmış. O gece Zeynep gitmediği için adamla Aysel arasında tartışma yaşanmış.

“BEN ANNEMLE EVE GİTMEM, ONLARLA BİRLİKTE GİDECEĞİM”

Esra Erol, Zeynep’e fu/huş su/çlamalarını, ih/barları ve emniyetin daha önce fu/huş sebebiyle evi bastığına dair tüm kayıtları gösterdi.

Yazılı emniyet belgelerine rağmen Zeynep, ‘Ben annemle eve gitmem, onlarla birlikte gideceğim’ deyince Esra Erol dahil herkesin sinirleri gerildi.

FU/HUŞLA SU/ÇLANAN AİLE YAYINDAN GÖNDERİLDİ

Canlı yayına gelen ih/barlar sonrasında Aysel ve İsmail çifti yayının yarısında stüdyodan çıkarıldı. Zeynep’in annesi “Göndermeyin bunları cezalarını çeksinler’ diye bağırırken, Esra Erol, “Birçok ih/bar geldi. Artık bundan sonrası Esenyurt emniyetinde’ dedi.

“ALLAH KİMSEYE BÖYLE EVLAT VERMESİN”

Esra Erol yayını ke/serken izleyen herkesin aklındaki “Allah kimseye böyle evlat vermesin” lafı oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu