Burcu’nun sır -lümü! Evin salonunda bulundu…

Bir süre önce eşinden ayrılan ve maddi sıkıntıları yüzünden bir arkadaşının yanında kalan 30 yaşındaki genç kadın, evin salonunda -lü bulundu. Vücudunda herhangi bir da-rp izine rastlanmayan talihsiz kadının kesin -lüm nedeni otopsi ile belirlenecek.

İZMİR’in Karşıyaka ilçesinde yaşayan Burcu Saraçoğlu (30), arkadaşıyla birlikte kaldığı evin salonunda -lü bulundu

Olay, cumartesi günü saat 14.30 sıralarında meydana geldi. Yaklaşık 2 yıl önce eşinden ayrılan ve bir kadın arkadaşıyla beraber yaşamaya başlayan Burcu Saraçoğlu, sabah ev arkadaşı ile kahvaltı yaptı. Dışarıya çıkan arkadaşı, bir süre sonra geldiğinde, Saraçoğlu’nu evin salonunda hareketsiz yatarken gördü. Haber verilmesiyle eve sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri, yaptıkları incelemede Saraçoğlu’nun hayatını kaybettiğini belirledi. Burcu Saraçoğlu’nun cesedi, savcının incelemelerinin ardından otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu M-orgu’na kaldırıldı. Buradaki otopsinin ardından dün yakınlarınca teslim alınan ce-naze, Örnekköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Vücudunda herhangi bir d-arp ve yara izine rastlanmayan Saraçoğlu’nun kalp krizi ya da beyin ka-naması geçirmiş olma ihtimali üzerinde durulurken, kesin -lüm nedeninin, otopsi için yapılan tetkiklerin sonuçlanmasının ardından belli olacağı bildirildi.