HABERLER

BUGÜN HAYATINI KAYBEDEN DEVRAN ÇAĞLAR’IN BABASI MEĞER HEPİMİZİN TANIDIĞI İSİMMİŞ!

Yıllardır herkesten saklanan sır bugün ortaya çıktı. Bugün hayatını kaybeden Devran Çağlar ın babası ve kardeşi tüm türkiyenin tanıdığı isimlermiş..

---Sponsorlu Bağlantılar---

Devran Çağlar ismi 80’li yıllarda kendini duyurmuştu. Devran Çağlar, fantezi türünde şarkıları ile popüler olup tanınmıştı. Ses tonu ve şarkı söyleme tarzı olarak Bülent Ersoy’a çokça benzetilmişti. Şarkıları ve sesiyle bir dönem Bülent Ersoy’a rakip olarak görülen Devran Çağlar’ın geniş bir dinleyici kitlesi oldu. Hala eski kayıtları arabesk, fantezi radyolarında çalınan Devran Çağlar’ın efsaneleşmiş yorumları vardır.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Sahte Sevgiler, Sevdam, Asi, Ö-ldürürüm Kendimi hala çokça dinlenen şarkılarındandır. Bülent Ersoy’un tahtına aday olarak görülen şarkıcı zamanla popülerliğini yitirmiştir. Kendisi buna sebep olanı Bülent Ersoy olduğunu söylemiş, kendisin engellendiğini belirtmiştir.

Devran Çağlar gerçek isminin Şeref Kolçak olduğunu ve Eşref Kolçak’ın oğlu olduğunu iddia edip söyle demişti: “20 senedir sanat camiasının içinde olmamıza rağmen babamla bir kez bile karşılaşmadık. Artık bu kırgınlığın bir an önce bitmesini istiyorum. Gerçek ailemin yanında olmak onlara doyasıya sarılmak istiyorum” dedi.

Devran Çağlar Özellikle Harun Kolçak ile benzerliğini, bu i-ddiasına kanıt olarak gösteriyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

EŞREF KOLÇAK’TAN DEVRAN ÇAĞLAR AÇIKLAMASI

“Allah bu iddiaları çıkaranları k*hretsin. Benim 56 yıllık evliliğim boyunca bir tek eşim Özcan Kolçak oldu ve benim tek oğlum var; o da Harun Kolçak’tır. Bu gibi haberlerden zevk alanları Allah’a havale ediyorum”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı