KADIN

BU DOĞAL İLAÇ KİLO KİLO ZEHİR ATIP ZAYIFLATACAK! VÜCUDUNUZU TERTEMİZ YAPACAK!

Vücudumuzdaki tüm organlar birbirine bağlıdır ve bir bütün olarak çalışırlar. Her organın otomatik temizleme mekanizması var, ancak bazen bu işlemi bozan çok sağlıksız şeyler tüketiyoruz. Vücudumuzdaki tüm organlar birbirine bağlıdır ve bir bütün olarak çalışırlar.

Bu özellikle sindirim sistemi için geçerlidir – toksinlerin vücudumuzda birikmesine izin verildiğinde, etkilenen ilk sistemdir..

Toksinlerin birikimi, sindiriminize ve genel sağlığınıza da ciddi şekilde zarar verebilir..

Vücudunuzu toksinlerden nasıl temizleyeceğini merak ediyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. Sindirim sistemi, özellikle iki her şeyin düzgün çalışabilmesi için ara sıra temizliğe ihtiyacı vardır. Şans eseri, yardımcı olabilecek basit bir doğal çare var.Çare, bağırsaklarınızı doğal olarak temizleyecek ve bir doktora gitmeye gerek kalmadan kolaylıkla temin edilebilir ve ucuz malzemelerden yapılır..

VÜCUTTAKİ TÜM TOKSİNLERİ VÜCUTTAN ATAN KÜR

MALZEMELER

1 elma

1 çorba kaşığı keten tohumu

1 yemek kaşığı chia tohumları

Organik bal 1 tatlı kaşığı

Bir bardak su

HAZIRLIK

Hazırlanışı oldukça kolaydır – homojen bir karışım elde edilinceye kadar chia tohumlarını ve tüm malzemeleri karıştırın, daha sonra bir şişeye sıvı ile birlikte dökün. Chia tohumlarının genişlediğini görene kadar şişeyi iyice çalkalayın ve hepsi bu kadar.

KULLANIMI

Sabahları bir bardak karışımı içeceğiz ve temizleme işlemini hızlandırmak için gün boyunca bol miktarda su içeceksiniz.Sindiriminizi arttırmak ve detoks işleminin sorunsuz çalışmasına yardımcı olmak için lif bakımından zengin sağlıklı bir beslenmeyi öneriyoruz.

Lifli gıdalar neleridir?

Kuru fasulye, kuru erik, kuru kayısı, mercimek, elma, portakal, soğan, yulaf kepeği, bezelye, çilek ve her türlü sebze ve meyve.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu