HABERLER

Bizzat o uyardı ve kedicik deyip geçmeyin hepsinde ayrı ayrı…

Adnan Oktar ve örgütüne yapılan operasyon Türkiye gündemini sallarken konuya magazin olayıymış gibi yaklaşanlara örgütten kurtulmayı başaran Ceylan Özgül uyarıda bulundu.“Adnan Oktar örgütünden ayrılmış biri olarak söylüyorum, KEDİCİK kelimesi ile konuyu hafifletmenizi tavsiye etmem.

Vitrinde masum görünen bu kadınların bir kısmı çift silahla geziyorlar. Türlü suçlara karıştıklarına şahidim.”Ayrıca Mürit” kılığına girerek Adnan Oktar cemaatine sızan ve oluşumun perde arkasını kamuoyuna duyuran ilk gazeteci olan Fuat Kozluklu, “Evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabilir.”

uyarısında bulundu.Kozluklu şu ifadeleri kullandı; ”Adnan Hoca’ denilen Adnan Oktar ve ekibi, bu ülkede en karanlık işleri yapanlar arasındadır.Oktar ve beraberindekiler; dini iğrenç emellerine alet etmiş, ahlakı yozlaştırmış, ona buna iftiralar atıp çok hayatlar karartmış, çok canları yakmışlardır.

Umarım adalet tecelli eder. Evlerinden binlerce şantaj kaseti çıkabilir.Kamuoyunda “Adnan Hoca” olarak bilinen Adnan Oktar’a sabaha karşı dev operasyon düzenlendi.Suçlamalar arasında “organize suç örgütü kurmak”, “uluslararası ajanlık” ve “küçük çocuklara taciz” yer alıyor. Oktar’ı 33 yıl önce aralarına sızarak ortaya çıkarmıştım.”

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu