KADIN

Bir Haftada Kırışıklarınızdan Kurtaran Muhteşem Kür

Özellikle yaşımız ilerledikçe yüzümüzde oluşan kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. En pahalı kremler dahi yaşdan dolayı oluşan kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olmaz. Evde bulunan doğal malzemeler sayesinde kırışıklardan kurtulabilirsiniz..


Yaşlandıkça ve güldükçe, ağladıkça ve hayattan zevk aldıkça yüzünüz değerli anlarınızı her zaman bir kırışık çizgiyle koruyacaktır. Dudak ve çevresi kırışıkların mutlu insanların bir göstergesi olduğunu söylerler. Ama bu çizgiler bizi rahatsız eder. Piyasada kırışıklıkları sildiğini iddia eden pek çok ürün var, ancak işe yaramazlar ve kimyasallarla dolular.

ALTERNATİF NEDİR?

Kendi yaptığınız, % 100 doğal krem – ev yapımı! Sadece 7 gün içinde yüzünüzde kırışıklıklar yok edecek!


EV YAPIMI KIRIŞIKLIK KREMİ YARARLARI

TÜM MALZEMELER UCUZDUR VE ZATEN MUTFAĞINIZDA SAHİPSİNİZDİR.. KREM NEMLENDİRİCİDİR CİLDİ NEMLENDİRMEK, KİMYASAL MADDELERLE DOLDURMAYARAK KIRIŞIKLIKLARI GİDERİR.. KREM, HER CİLT TİPİNDE KULLANILABİLİR.. SİZE UZUN VADELİ FAYDALAR SAĞLAYACAKTIR ANCAK FARKI SADECE 7 GÜN İÇİNDE FARKEDECEKSİNİZ..

BİR HAFTADA KIRIŞIKLIKLARI YOK EDEN EV YAPIMI SİHİRLİ DOĞAL KREM TARİFİ MALZEMELER:

  • 1 YUMURTA SARISI
  • 1 ÇORBA KAŞIĞI ZEYTİNYAĞ
  • 2 ÇAY KAŞIĞI HİNDİSTANCEVİZİ YAĞI
  • 1 TATLI KAŞIĞI BAL

BİR HAFTADA KIRIŞIKLIKLARI YOK EDEN EV YAPIMI SİHİRLİ DOĞAL KREM YAPILIŞI:

Pürüzsüz bir macunu elde edene kadar tüm malzemeleri karıştırın, sonra bir kavanoza aktarın. Kremi buzdolabında saklayın.

BİR HAFTADA KIRIŞIKLIKLARI YOK EDEN EV YAPIMI SİHİRLİ DOĞAL KREM NASIL KULLANILIR

Yüzünüzü ılık suyla yıkayın ve daha sonra kremayı yüzünüze uygulayın, hafifçe masaj yapın. Bu kremin uygulanması için en uygun zaman uyurken yatmadan hemen önce, bu nedenle yüzünüzdeki kremle birlikte yatmaya gidin. Sabahleyin, yüzünüzü yıkayın ve pürüzsüz ve ipeksi bir bir cildin tadın tadını çıkarın


İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu