Bir Aile P-eri-şan ! Cnzeyi Almaya Bakın Kim Geldi

İzmir’de ge-çirdiği araba k-a-zasında *l-en Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika ot*psisi tamamlandı, c*naze n-amazı 14 Mart perşembe günü öğle n-amazını t-akiben kılınacak.

İzmir’in Narlıdere ilçesinde geçirdiği araba k-azası s-onucu y-aşamını yitiren Zafer Çika’nın ot*psisi tamamlandı. Eşinin ö*ü-mü ile yı-kılan Demet Akbağ, Çeşme’deki evinde y-akınları tarafından te-skin ediliyor. Bugün a-dli tıptan c*nazeyi almaya a-ğlayarak gelen isim ailenin en y-akınıydı. Demet Akbağ eşinin c*nazesinin yarın k-aldırılmasına k-arar verdi. İşte elim k-azaya ilişkin yeni bilgiler ve c*naze programı.

Çeşme’ye giderken içinde bulunduğu pikap tipi kamyonetin şarampole yuvarlanması s-onucu h-ayatını ka-ybeden ünlü sinema ve tiyatro sanatçısı Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın ot*psi işlemleri tamamlandı. Demet Akbağ beklenmedik ö*ü-mle p-erişan olurken bugün a-dli tıptan c*nazeyi almaya Zafer Çika’nın kardeşi geldi.

A-dli tıpa girişte m-etanetli görünen Zafer Çika’nın kardeşi, medyanın s-orularını yanıtlamadı. Zafer Çika’nın kardeşi, t*butu teslim aldığında g-özyaşlarına b-oğuldu.

Demet Akbağ nerede? Eşinin beklenmedik k-aybıyla y-ıkılan Demet Akbağ, dün gece h-astaneden ayrıldıktan s-onra Çeşme’deki evine geçti. Sanatçı Demet Akbağ ve eşi Zafer Çika’nın Çeşme’nin Alaçatı Mahallesi’nde bir restoranları ve evleri bulunuyor. Zafer Çika k-aza yaptığında oraya gidiyordu. Ünlü sanatçı Demet Akbağ bu evde y-akınları tarafından t-eselli ediliyor.

Demet Akbağ ile Zafer Çika’nın 19 yaşında Ali isminde bir oğulları bulunuyor. Bugün a-dli tı-p kurumundan c*nazeyi almaya gelenler arasında gözler Ali’yi aradı. Ancak Ali Çika henüz medya önüne çıkmadı.

Zafer Çika’nın c*naze töreni Demet Akbağ hayat arkadaşına yarın düzenlenecek c*naze töreniyle v-eda edecek. Zafer Çika’nın c*nazesi yarın öğle n-amazında Alsancak Hocazade C-amii’nden kaldırılacak. Çika’nın n-aaşı Çeşme’de t-oprağa verilecek. Demet Akbağ’a telefon etti. Bugün ünlü sanatçıya t-aziye mesajları yağdı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da telefonla Demet Akbağ’ı aradı. Erdoğan, eşi v-efat eden oyuncu Demet Akbağ’a ta-ziyelerini iletti. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım da bizzat Demet Akbağ’ı arayıp b-aşsağlığı diledi.

Taziye mesajları yağıyor: Demet Akbağ’a ünlülerden de taziye mesajları yağıyor. İbrahim Tatlıses ‘Sevgili arkadaşım Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika’nın elim bir t-rafik k-azası so-nucu h-ayatını k-aybettiğini ü-züntüyle öğrenmiş bulunuyorum. M-erhuma A-llah’tan rahmet; sevgili arkadaşıma, evladına, ailesine ve sevenlerine sabır diliyorum. Zafer kardeşimizin m-ekanı c-ennet olsun…’ diye twit attı.

Ata Demirer s-on dönemde hemen her filminde başrolü paylaştığı Demet Akbağ’ın eşi Zafer Çika için bu fotoğrafı paylaştı. Ata Demirer yanına şu notu düştü: -Hem abi hem baba hem dost k-aybettik …Neşe kaynağımız Zafer Çika n-urlar içinde yat.

Gülben Ergen’in paylaşımı Gülben Ergen yukarda ki bu fotoğrafı instagramına k-oyarak y-anına ‘Ali’miz Demet’imiz ve tüm sevenleri ve tüm dostları çok ö-zleyeceğiz’ yazdı.

Arda Turan’ın paylaşımı Ünlü futbolcu da Zafer Çika ile olan bu fotoğrafının yanına şu notu düştü: -“Bu hangi yaz biraderim…! Dünyada güldüğün mutlu olduğun gibi a-hirettede gül mutlu ol i-nşallah… A-llah rahmet eylesin…”

Zafer Çika’nın instagram hesabında ise ünlü yapımcıdan geriye ‘mutlu’ a-nlarında çekilmiş olan bu kareler kaldı…