HABERLER

BİNALİ YILDIRIM TRAFİK KAZASI GEÇİRDİ

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve AK Parti Milletvekili Şamil Ayrım, Azerbaycan’da trafik kazası geçirdi.Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Binali Yıldırım, Azerbaycan’da açılışı yapılan Zengilan Uluslararası Havalimanı gezdi.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Azerbaycan ziyaretine eşlik eden AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım ve AK Parti Milletvekili Şamil Ayrım’ın içinde bulunduğu araç, Zengilan Havalimanı yolunda kaza yaptı.

Sağlık durumları iyi olduğu belirtilen Binali Yıldırım ve Şamil Ayrım’ın, kontrol amacıyla helikopterle Bakü’de bir hastaneye götürüldüğü belirtildi. Araç şoförünün sağlık durumunun da iyi olduğu aktarıldı.AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Ömer Çelik ve Efkan Ala da, Yıldırım ve Ayrım’a eşlik etmek üzere Bakü’de kaldı.Twitter hesabından açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Binali Yıldırım’la görüştüğünü aktardı.

Koca, “Azerbaycan ziyaretinde olan Sn. Binali Yıldırım’ın korumasıyla milletvekili arkadaşımız Şamil Ayrım’ın da bulunduğu aracı kaza yaptı. Kendisiyle görüştüm. Üçünün de sağlık durumunun iyi olduğunu, kazayı hafif atlattıklarını öğrendim. Tekrar geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu