BİM ”19 NİSAN 2019 CUMA” AKTÜEL KATALOĞU AZ ÖNCE YAYINLANDI

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğu yayınlandı. Onlarca farklı ürünün yer aldığı katalogda ağırlı olarak elektronik ürün satılıyor. Drone’dan tablete, yazıcıdan bluetooth hoparlöre, akıllı saatten sporcu kulaklığına kadar onlarca farklı ürüne yer verilen Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğunda fiyatların oldukça uygun, ürünlerin kalitesinin ise bu fiyatlara göre çok kaliteli olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer katalogda yer alan herhangi bir ürüne ihtiyacınız varsa, bu fiyatları kesinlikle kaçırmadan en yakın zamanda almanızı öneriyoruz. Çünkü bu ürünlerin bir kez daha satışa çıkarılması birkaç ay alabilir.

Reeder M7S Tablet

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğunun ilk ürünü Reeder markalı M7S modelli tablet oluyor. Standart tablet boyutu olan 7 inç boyuta sahip söz konusu ürün 1.2 GHz’lik ortalama bir işlemciye sahip şekilde geliyor. Orta boyuttaki tüm oyun ve uygulamaları kasma, donma olmadan bu işlemci sayesinde açabilirsiniz. Yine 1 GB RAM’i bulunan ürün de yine bu konuda destekler nitelikte kendini göstermektedir. 3 MP Arka kamera ve 0.3 MP ön kameraya sahip cihazın bataryası 2000 mAh olarak belirlendi. SIM Kart desteğinin de sunulmasıyla birlikte cep telefonu – tablet olarak düşünebilecek olduğunuz bu ürün yalnızca 299.00 TL karşılığında satılıyor ve peşin fiyatına 6 taksit imkanından faydalanılarak satın alınabiliyor.

Drone Corby

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğunun bir diğer ürünü Drone olarak ön plana çıkıyor. Sarı ve siyah renklerde tasarlanmış olan söz konusu Drone fotoğraf ve video çekebilme özelliğine sahip. Havada sabitlenebiliyor, otomatik kalkış ve iniş yapabiliyor, Wi – Fi kablosuz bağlantıyla akıllı telefonlardan kontrol edilebiliyor. Eğer Drone konusunda amatörseniz ve hobi amaçlı düşünüyorsanız yüksek ücretler ödemek yerine uygun fiyata bu ürünü satın alabilirsiniz. 150 gram ağırlığındaki söz konusu ürün 20 metre telefon kontrol mesafesine, 70 metre de kumanda kontrol mesafesine sahip. 360 derece takla özelliği de bulunan ürün 249.00 TL karşılığında peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla 2 yıl boyunca garantili olarak satın alınabiliyor.

Smart Saat

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğunda satılan söz konusu akıllı saatin kordon tasarımı dikkat çekiyor. İçi turuncu, dışı siyah olan kordonun yanı sıra LCD dokunmatik ekran ve modern yazılarla görünüm anlamında 10 / 10 puan alan ürün, arama cevaplama ve reddetme özelliğine, telefon rehberinden otomatik olarak veri alabilme özelliğine, Bluetooth müzik ve dahili müzik, Bluetooth kamera ve dahili kamera özelliklerine sahip şekilde üretilmiş durumda.Mesaj, Hesap maknesi, hatırlatma, bildirimler gibi birçok uygulaması bulunan ürünü telefonla eşleştirdiğinizde direkt telefon olarak kullanabilme imkanınız bulunuyor. 99.00 TL fiyat karşılığında 2 yıl boyunca garantili olarak satılıyor. Yine diğer ürünlerde olduğu gibi bu üründe de peşin fiyatına 6 taksit imkanı bulunuyor.

Hp Wi – Fi Yazıcı

Hp tarafından üretilmiş olan bu Wi – Fi yazıcı fiyatına göre piyasadaki “kesinlikle alınması gereken” yazıcılardan birisidir. Çünkü All – In – One özelliğine sahip olup hem fotokopi makinesi, hem tarayıcı hem de baskı makinesi olarak kullanılabilmektedir. Bu sayede her bir ürün için farklı ücretler ödemek durumunda kalmadan direkt bu üründe her işinizi halledebilirsiniz. Wi – Fi ile kablosuz olarak bağlanıp, direkt baskı yönlendirebildiğiniz söz konusu yazıcı 175.00 TL karşılığında satılmakta olup peşin fiyatına 6 taksit imkanıyla alınabiliyor. Yine 2 yıl boyunca da garantisi mevcut şekilde geliyor.

Bulldog Bluetooth Speaker

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğunda satışa çıkarılan kırmızı ve siyah renk seçenekleri bulunan Bulldog tipindeki Bluetooth hoparlör, sunduğu ses kalitesi ve özelliklerine göre kataloğun en dikkat çeken ürünlerden biri olmayı başarıyor. 200 Hz frekansı bulunan bu ürün, bas ve tiz noktasında tamamen ince bir şekilde düşünülerek tasarlanmış bu sayede kulağınıza en verimli müzik dengesini iletmeyi başarmaktadır. 75.00 TL fiyatı bulunan söz konusu hoparlör yine peşin fiyatına 6 taksitle satın alınabilen ürünlerden birisidir.

Bim Aktüel 19 Nisan 2019 kataloğu ürünleri bu şekilde sıralanıyor. Uygun fiyatlı ve yüksek kaliteli ürünlerden meydana gelen katalog ürünleri için belirlenmiş bir son satış tarihi bulunmuyor. Alma noktasında ne kadar aceleci davranırsanız o kadar fazla ulaşma şansınız var. Çünkü tüm ürünler stoklarla sınırlı geliyor ve stoklar ortalama olarak 1 ila 3 gün içerisinde tükeniyor.