HABERLER

Berna Laçin’den Hülya Koçyiğit’in damadına

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’ın sö-zlerine ünlü Oyuncu Berna Laçin’den yan-ıt geldi.

Berna Laçin’den Hülya Koçyiğit’in damadına: Kendi ku-durmuşluğunuza ortak etme

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar, ko-ronav-irüs nedeniyle eve kapanan “herkese hayatlarını s-orgulamalarını” söyleyerek, “Çok a-zıp ku-durmuştuk, hayat bize ‘Otur evinde, sade yaşa, unuttuğun şükr-etmeyi hatırla, gösterişten vazgeç, muhasebe yap’ dedi. Bugünler hepimiz için bir ders olmalı” dedi.Günaydın’dan Merve Yurtyapan’ın haberine göre, Alkoçlar şöyle konuştu:

“Bir k-udurmuştuk, bir k-udurmuştuk ki… Evlenme teklif etti p-artisi, sözümüz olacak pa-rtisi, ni-şan yapacağız en iyi yerde olmalı, d-üğünümüz var aman r-ezil olmayalım; paraşütle mi a-tlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi? Yok en değişik bizimkisi olsun. Ha-mileyim, be-beğimin ci-nsiyeti belli oldu p-artisi… Do-ğurmadan bebek geliyor partisi. Do-ğurana kadar odayı Versay Sarayı’na çevirmeler.

B-aby s-hower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun. Çok a-zdık ve ku-durduk, dünya bize ‘Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sa-ğlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap’ dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence… Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir a-bartı, bir şı-marıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile.

Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yı-kar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson a-zarlayan, makyaj görüntüsünü I-nstagram’da pa-ylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun…”Alkoçlar en son Konyaaltı Sahili’nin kendisinin de ortak olduğu şirkete pe-şkeş çe-kilmesiyse gündem olmuştu.

BERNA LAÇİN’DEN YANIT

Hülya Koçyiğit’in damadı Ender Alkoçlar’ın sözlerine ünlü Oyuncu Berna Laçin’den yanıt geldi.

Berna Laçin, sosyal medyada 1Aman kendi adınıza konuşun! Hiç k-udurmuşluk yaşamadım, ku-durana da karışmadım! Ama “hepimiz” diye başlayan her lâfa gı-cığım! Herkesi kendi ku-durmuşluğunuza ortak etmeye kalkmayın!” mesajını paylaştı.

İşte o mesaj: 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı