HABERLER

BATTANİYEYE SARILI BULANAN KADIN

İstanbul Arnavutköy’de ormanlık alanda battaniyeye s-arılarak toprağa g-ömülü olarak bulunan Melahat İşbir’i oğlu Batuhan Ü’nün (21) ö-ld-ürdüğü ortaya çıkmıştı. Batuhan Ü.’nün annesini 19 Aralık’ta ö-l-dürdüğü ve bir hafta boyunca annesinin ce-sediyle aynı evde yaşadıktan sonra Arnavutköy’e götürerek g-ömdüğü öğrenildi.Arnavutköy’deki ormanlık alanda geçtiğimiz 13 Ocak günü mantar toplamaya çıkan iki kişi, battaniyeye sa-rılı halde bir kadın ce-sediyle karşılaşınca polise haber vermiş, başına s-ert bir cisimle vu-rularak ö-l-dürülen kadının 39 yaşındaki Melehat İşbir olduğunu ortaya çıkmıştı.

GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Olayla ilgili s-oruşturma başlatan polis, bir tekstil fabrikasında çalışan Melahat İşbir’in iki evlilik yaptığını ve ilk eşinden olan oğlu Batuhan Ü. ile birlikte Esenler’de yaşadığını belirledi.Esenler’deki adreste yapılan detaylı araştırmalarda Melahat İşbir’i oğlu Batuhan Ü. tarafından ö-l-dürdüğünü belirlendi. Çevredeki güvenlik kameralarını da inceleyen polis, Batuhan Ü.’nün Furkan Salih G. isimli arkadaşıyla Melahat İşbir’in ce-sedini t-aşıdığı görüntülere ulaştı. Çalışmalarını tamamlayan ekipler, Batuhan Ü. ve arkadaşı Furkan Salih G.’yi g-özaltına aldı.

ANNESİNİN CE-SEDİYLE AYNI EVDE YAŞAMIŞ

Emniyette yapılan sorgulamalarda ci-nayeti i-tiraf eden Batuhan Ü., “Annemle birlikte yaşıyorduk. Bir süredir annem tanımadığım bir erkekle eve gelince t-artışma yaşadık. T-artışma a-le-vlenince 19 Aralık günü elime geçen bir c-isimle anneme bir kez vu-rdum. Ö-l-en annemle bir hafta aynı evde yaşadık. Daha sonra arkadaşımı arayarak annemin ca-nsız b-edenini Arnavutköy’deki ormanlık alana gömdük” dediği öğrenildi.Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından iki ş-üpheli de adliyeye sevk edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı