HABERLER

BATTANİYEYE SARILI BULANAN KADIN

İstanbul Arnavutköy’de ormanlık alanda battaniyeye s-arılarak toprağa g-ömülü olarak bulunan Melahat İşbir’i oğlu Batuhan Ü’nün (21) ö-ld-ürdüğü ortaya çıkmıştı. Batuhan Ü.’nün annesini 19 Aralık’ta ö-l-dürdüğü ve bir hafta boyunca annesinin ce-sediyle aynı evde yaşadıktan sonra Arnavutköy’e götürerek g-ömdüğü öğrenildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Arnavutköy’deki ormanlık alanda geçtiğimiz 13 Ocak günü mantar toplamaya çıkan iki kişi, battaniyeye sa-rılı halde bir kadın ce-sediyle karşılaşınca polise haber vermiş, başına s-ert bir cisimle vu-rularak ö-l-dürülen kadının 39 yaşındaki Melehat İşbir olduğunu ortaya çıkmıştı.

GÜVENLİK KAMERA GÖRÜNTÜLERİ ÇIKTI

Olayla ilgili s-oruşturma başlatan polis, bir tekstil fabrikasında çalışan Melahat İşbir’in iki evlilik yaptığını ve ilk eşinden olan oğlu Batuhan Ü. ile birlikte Esenler’de yaşadığını belirledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Esenler’deki adreste yapılan detaylı araştırmalarda Melahat İşbir’i oğlu Batuhan Ü. tarafından ö-l-dürdüğünü belirlendi. Çevredeki güvenlik kameralarını da inceleyen polis, Batuhan Ü.’nün Furkan Salih G. isimli arkadaşıyla Melahat İşbir’in ce-sedini t-aşıdığı görüntülere ulaştı. Çalışmalarını tamamlayan ekipler, Batuhan Ü. ve arkadaşı Furkan Salih G.’yi g-özaltına aldı.

ANNESİNİN CE-SEDİYLE AYNI EVDE YAŞAMIŞ

Emniyette yapılan sorgulamalarda ci-nayeti i-tiraf eden Batuhan Ü., “Annemle birlikte yaşıyorduk. Bir süredir annem tanımadığım bir erkekle eve gelince t-artışma yaşadık. T-artışma a-le-vlenince 19 Aralık günü elime geçen bir c-isimle anneme bir kez vu-rdum. Ö-l-en annemle bir hafta aynı evde yaşadık. Daha sonra arkadaşımı arayarak annemin ca-nsız b-edenini Arnavutköy’deki ormanlık alana gömdük” dediği öğrenildi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından iki ş-üpheli de adliyeye sevk edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı