HABERLER

BAKKALA GİTTİ, A-ĞLAYARAK DÖNDÜ!

Annesi nedenini sorunca i-ğrenç olay ortaya çıktı

Bakkala gitti, a-ğlayarak döndü! Annesi nedenini sorunca i-ğrenç olay ortaya çıktıEdirne’de 7 çocuk ve 9 torun sahibi olan bakkal A.Ç. (58), S.Ç. (14) adlı kız çocuğuna c*nsel t*cizde bulunduğu iddiasıyla g*zaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.Ç., çıkarıldığı mahkemece t*tuklandı.

Merkez Nişancıpaşa Mahallesi’nde oturan S.Ç. isimli kız çocuğu, çay almak için A.Ç.’nin işlettiği Kıyık semtindeki bakkala gitti. S.Ç. bir süre sonra eve a-ğla-yarak döndü. Annesinin “Neden a-ğlıyorsun?” sorusu üzerine S.Ç., bakkalda A.Ç.’nin ci-n-sel t*ci-zine uğradığını söyledi. Bunun üzerine aile, polise giderek A.Ç. hakkında ş-ikayetçi oldu. Polis ekipleri, bakkala giderek A.Ç.’yi gö-zaltına aldı.‘TORUNUM GİBİ SEVDİM’

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen, 7 çocuk ve 9 torun sahibi A.Ç.’nin, buradaki ifadesinde, “Ben S.Ç.’yi t*ciz etmedim. Onu torunum gibi severim, torunum gibi sevdim. Su-çlamaları kabul etmiyorum” dediği öğrenildi. A.Ç., çıkarıldığı mahkemece tu-tuklanıp, cezaevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı