HABERLER

BAHÇELİEVLER’DE AKIL ALMAZ OLAY

İstanbul Bahçelievler’de kaldırımda yürüyen vatandaşların üzerine ağaç d-evrilmesi sonucu 1 kişi ya-ralanırken, 2 kişi ise son anda ağacın altında kalmaktan kurtuldu. Olay anı güvenlik kamerasına yansıdı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Edinilen bilgiye göre, Bahçelievler’de dün etkili olan şi-ddetli rüzgar nedeniyle yolda bulunan bir ağaç büyük bir gü-rültüyle yoldan geçmekte olan insanların üzerine de-vrildi. De-vrilen ağacın altında bir kadın kalırken yanında bulunan arkadaşının üzerinde ağacın dalları düştü.

AĞACIN ALTINDA KALANLARIN ARKASINDAKİ İKİ KİŞİ SON ANDA KURTULDU

Rüzgar nedeniyle d-evrilen ağacın altında kalan kadınların arkasındaki iki kişi durumu fark ederek son anda kurtuldu. Kadının yardımına arkadaşı ve çevrede bulunan esnaf ve vatandaşlar yetişti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Olayı gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye, polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemi alırken, sağlık ekipleri ise ya-ralı kadına müdahalede bulundu. Sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından ya-ralı kadın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

“BUGÜN TATİL OLMASAYDI, BU OLAY KESİNLİKLE FA-CİAYLA SON BULURDU”

Kadının yardımına koşarak ilk yardım eden Hüseyin Doğan, tatil olması nedeniyle bir fa-cianın yaşanmadığını belirterek, “Ben burada esnafım burası insanların geçtiği yer. Bir anda bir ses duydum orada bulunan kadının üzerine düştü ağaç. Hemen koştuk yardıma. Bu ağaç dışarıdan ne kadar sağlam görünse de çürümüş durumda bunun kontrol edilmesi lazım ancak Belediye ekipleri bunları hiç kontrol etmedi. Bugün tatil olmasaydı kesinlikle bir f-aciayla son bulurdu bu olay” diye konuştu. Olay sırasında bir iş yerinde bulunan Nermin Mert ise çığlık sesiyle dışarıya çıktığını belirterek “Ben birden çığlık sesi duydum. Bir baktım ağaç kızın üzerine düştü. Kafasından ya-ralanmıştı y-arası büyüktü” dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

AĞACIN KADINLARIN ÜZERİNE D-EVRİLMESİ KAMERADA

Yaşanan bu de-hşet dolu anlar ise çevrede bulunan bir güvenlik kamerası tarafından da saniye saniye kaydedildi. Görüntüler de iki kadın yolda yürürken bir anda ağaç üzerlerine de-vriliyor. Ağacın d-evrilmesiyle kadınlardan bir tanesi ağacın altında kalırken diğer kadının üzerine ise ağacın dalları düşüyor. Hemen dalların arasından çıkan kadın ağaç altında bulunan yakının yardımına koşuyor. Bu sırada de-vrilen ağacın altında kalmaktan son saniyede kurtulan iki kadın ise büyük p-anik yaşıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı