HABERLER

BABAVANGA KEHANETİ 2022

Kör Kahin Baba Vanga’nın 2022 kehaneti çok fena, herkes şimdiden hazırlığını yapsınKıtlık ve kuraklık olacak

12 yaşında görme yeteneğini kaybetmesi nedeniyle “Kör Kahin” olarak adlandırılan ünlü kahin Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı kehanet yeniden gündeme geldi. Vanga, 2022 yılında kıtlık ve kuraklık olacağını savunuyor. Şu ana kadar yaşanan gıda sorunları Vanga’nın kehanetine yoruldu. Yılın geri kalanında kehanetlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği ise merak konusu.Dünya genelinde yaşanan enflasyon sorunu ve gıdaya erişim noktasındaki sıkıntılar, kahinler tarafından yıllar önce ortaya atılan kehanetleri de yarışa soktu. “Her dediği çıkan kahin” olarak adlandırılan Nostradamus’un kehanetlerinin ardından bu kez de 12 yaşında görme yeteneğini kaybetmesi nedeniyle “Kör kahin” olarak adlandırılan Baba Vanga’nın 2022 yılı kehanetleri gündem oldu.

BİRÇOK OLAYI BİLDİĞİ İDDİA EDİLİYOR

internette yer alan habere göre 11 Eylül terör saldırıları, Obama’nın başkan seçilmesi, Brexit oylaması ve hatta koronavirüs salgınını kehanetleri ile bildiği iddia edilen ve Balkanlar’ın Nostradamus’u olarak bilinen Baba Vanga’nın 2022 yılı için yaptığı kehanetler arasında bulunan iki kehanet ise hem endişe hem de merak yarattı.KURAKLIK VE KITLIK OLACAĞINI SÖYLEDİ

Baba Vanga son kehanetinde, Portekiz ve İtalya gibi ülkelerde kuraklığın yaşanacağını ön gördü. Ayrıca 2022 yılında da insanları kıtlığın beklediğini iddia etti. Şu ana kadar gıdada yaşanan bazı sorunlar, Baba Vanga’nın kehanetlerine yorulsa da Vanga’nın bahsettiği kadar keskin bir kıtlığın olup olmayacağı yıl sonuna kadar netleşmiş olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu