HABERLER

BABA YÜREĞİ DAYANMADI

E-vlilik hazırlığı yapan genç, b-ileklerini ke-sip i-laç i-çt-ikten sonra a-v tü-feğiyle y-aşamına s-on verdiAntalya’nın Döşemealtı ilçesinde, e-vlilik hazırlığı yapan g-enç, b-ileklerini ke-s-ip çok sa-yıda i-laç i-çtikten sonra a-v tü-feğiyle i-ntihar e-ti. Oğlunun ö-lüm h-aberini a-lan b-aba, si-nir k-rizi ge-çirdi.Antalya’da, saat 14.00 sıralarında, Yeniköy Mahallesi 59 Sokak’taki bir apartmanda meydana gelen o-layda, 112 A-cil Servis’e bir kişinin i-ntihar ettiği i-barı üzerine p-olis ve sağlık ekipleri adrese yönlendirildi. Gelen p-olis ve sağlık ekipleri, apartmanın 3’üncü katında yaşayan Ali Rıza U’in b-ileklerini ke-sip çok sayıda i-laç içtiğini, a-rdından da a-v tüfeğini çe-nesinin altına da-yayıp a-teşleyerek y-aşamına son verdiğini tespit etti.

A-CI HABERİ ALAN BABA, SİN-İR K-RİZİ GEÇİRDİ

O-layı duyan yakınları, Ali Ruza U’nun evine geldi. Ali Rıza U’nun babası Yaşar U, binada incelemede bulunan sağlık görevlilerine oğlunun durumunu sordu. Oğlunun ö-lüm haberini alınca sin-ir k-rizi geçiren Yaşar U, “Evladımı yediler, ya-vrumu ye-diler” diye f-eryat etti.E-VLİLİK HAZIRLIĞI YAPIYORDU

Ali Rıza U’in eşinden 1 yıl önce ay-rıldığı, 2 çocuk babası olduğu, yeniden ni-şanlanarak e-lilik hazırlığı yaptığı belirtildi. Or-ganize sanayi bölgesinde b-ir fa-brikada ça-lıştığı ka-ydedilen Ali Rıza U’nun, -pazartesiden bu yana iz-inli olduğu ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu