HABERLER

BABA VANGA’NIN 2023 KEHANETLERİ ARASINDAYDI! DÜNYANIN GÖZÜ ŞİMDİ ORADA…

“Balkanların Nostradamus’u” olarak tanınan Baba Vanga’nın 2023 için ortaya attığı bir kehanet daha gerçek olabilir…1996’da henüz 75 yaşındayken yaşama veda eden Bulgar kahin Baba Vanga’nın 2023 için ortaya attığı kehanet gerçek olabilir. Ölmeden önce Covid-19 salgını, 11 Eylül saldırıları, Prenses Diana’nın ölümü ve Çernobil felaketi gibi olaylar hakkında açıklamalarda bulunan Baba Vanga, 2023 yılı için de bir nükleer felaket öngörmüştü.

Baba Vanga’nın geçmişte yaptığı açıklamaları inceleyen uzmanlar, ünlü kahinin 2023 yılında “büyük bir nükleer santralde” patlama meydana geleceğini söylemişti.Nükleer santraldeki patlamanın Asya üzerinde toksik bulutlar oluşturacağını öngören Baba Vanga, bölgedeki diğer ülkelerin de bu zehirli gazlardan etkileneceğini aktarmıştı.

Bir yılı aşkın bir süredir devam eden Rusya-Ukrayna savaşında, geçtiğimiz gün kritik bir gelişme yaşanmış ve Ukrayna’nın güneyinde bulunan ve Rusya’nın kontrolü altına giren Herson bölgesindeki büyük barajlardan biri olan Nova Kakhovka Barajı’na bir saldırı düzenlenmişti.

Bölgede su seviyesi olağanüstü boyutlara ulaşırken baraj, Avrupa’nın en büyük nükleer santrali Zaporijya’ya soğutma suyu sağlıyordu. Barajın çökmesi sonrasında yetkililer olası bir nükleer felaket yaşanabileceği uyarısında bulundu. Barajın bombalanması dünya gündemine oturdu. Avrupa Birliği yetkilisi ise (AB) saldırıdan Rusya’yı sorumlu tutmuştu. Yetkili, barajın bombalanmasının ‘savaş suçu’ olduğunu ifade etmişti.Görme yetisini 12 yaşında kaybetti

Romanya’da bir çiftlikte büyüyen Baba Vanga henüz 12 yaşındayken bir kum fırtınası içerisinde kalan ve kör kalmıştı.

O dönemde takipçileri giderek artan Baba Vanga’nın “paranormal bir yeteneği” olduğu öne sürülmüştü. 2023 kehanetleri arasındaydı! Baba Vanga’nın bir kehaneti daha gerçek mi oluyor? Dünyanın gözü orada…
Denizaltının batacağını bildi

1999 yılının Ağustos ayında, “Kursk sular içinde kalacak ve bütün dünya ağlayacak” diyen Baba Vanga’nın bu açıklamalarından kısa bir süre sonra Rus nükleer denizaltı Kursk batmıştı.Baba Vanga’nın 2023 kehanetleri…

1- NÜKLEER PATLAMA OLABİLİR

2- NORMAL DOĞUMLAR SONA ERECEK

Balkanlar’ın Nostradamus’unun yaptığı tahminler içinde en dikkat çeken senaryo, doğal insan doğumlarının sona ermesi oldu. Kahine göre hükümetler doğal insan doğumlarını önüne geçecek ve insan yaşamının laboratuvarda üretimi için baskı uygulayacaklar. Bilim insanları “BioBag” adını verdikleri bir buluş 2017 yılında 105 ile 120 gün boyunca sekiz cenin kuzu yetiştirmeyi başarmıştı.

Tanıtımı yapılan EctoLife projesi ise geleneksel doğumun yerini alabilecek yapay rahimler üreteceğini ve gelecekte bebeklerin kapsüller içerisinde büyüyebileceğini öne sürüyor. (EctoLife projesi tanıtımından) Baba Vanga’nın kehaneti sosyal medya kullanıcılarının aklına bu iki projeyi getirdi.

3- FECİ GÜNEŞ FIRTINALARI

Vanga 2023 yılında Dünya’nın ölümcül bir Güneş Fırtınası’nın hedefi olacağı kehanetinde bulundu. Güneş fırtınaları toplu elektrik kesintilerine ve iletişim kesintilerine neden olarak bir dizi soruna neden olabilir.

4- İNSANLAR ÜZERİNDE BİYOLOJİK TESTLER

Ünlü kahin ayrıca ‘büyük bir ülkenin’ insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun da binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağı kehanetinde bulundu. Baba Vanga’nın kehanetinde ülke ismi verilmedi. Ancak pek çok sosyal medya kullanıcısı bu ülkenin Rusya, Çin, Kuzey Kore veya İran olabileceği yorumunda bulundu.

5- DÜNYANIN YÖRÜNGESİ DEĞİŞİYOR

Bulgar kahinin son 2023 kehaneti ise Dünya’nın yörüngesinin değişeceği. Böyle bir değişiminin yaşanması, aşırı sıcak havalar, yükselen deniz seviyeleri gibi krizlere yol açacağından çevremiz için yıkıcı sonuçları olabilir.

Baba Vanga kimdir? Hangi hastalıktan öldü?

Baba Vanga, 31 Ocak 1911 tarihinde dünyaya geldi. Bulgaristan’ın Kozhuh dağlarında hayatının çoğunu geçiren bitki uzmanının paranormal yeteneklere sahip olduğu düşünülüyor. Küçükken bir kasırgaya yakalanan Vanga, günler sonra gözleri kum ve toz ile kaplı bir şekilde bulundu. Kahin tüm iyileştirme çabalarına rağmen görme yetisini kaybetti.

Dünya Savaşı sırasında, Vanga’nın paranormal yetenekleri olduğu öne sürüldü. İnsanlar yakınlarının hayatta olup olmadığını öğrenmek için ona gidiyordu. Hatta ziyaret edenler arasında Bulgaristan Çarı III. Boris de vardı.

Meme kanserinden hayatını kaybetti

Vanga, 11 Ağustos 1996 tarihinde meme kanserinden öldü. Cenazesine birçok devlet adamı dahil olmak üzere büyük kalabalıklar katıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu