HABERLER

Aynı Anda 8 Kadınla Birlikte Olan Adamla İlgili Gerçekleri Sevgilileri Bir Olup Ortaya Çıkardı!

Müge Anlı’nın programına katılan Sevgi’nin anlattıkları pişmiş tavuğun başına bile gelmeyecek cinsten. Hemen hikayesini anlatmaya başlayalım, yorumu da size bırakalım.Sevgi, Ömer isimli bir adamla zamanında birlikte olmuş ve bu beraberlikten bir tane çocuk dünyaya getirmiş. Fakat doğan çocuğu sevgilisi Ömer kabul etmemiş.Her ne kadar bu çocuk benden değil diye inkar etsede DNA testi yaptırdıklarında Ömer’in olduğu anlaşılmış.

İşte her şey bundan sonra başlamış. Sevgi, çocuğun Ömer’den olduğunu ispatlamaya çalışırken eşi zannettiği insanın aslında Satiye isimli bir kadınla evli olduğunu öğrenmiş.Aynı zamanda Selin isimli başka bir kadınla da birlikte olduğunu, bu kadından da 2 tane çocuğu olduğunu ortaya çıkarmış. Yani şu an ortada 3 kadın ve 4 çocuk var anlayacağınız. Dahası var elbette…


.
Sevgi de bu işin peşine düşmüş ve Ömer’in hayatındaki kadınların 3 taneden ibaret olmadığı gerçeğiyle yüzleşmiş. İmam nikahlı eşinin sevgilisi Selin ile birlik olup diğer kadınlara da ulaşmışlar.

Meğersem 41 yaşındaki Ömer, aynı dönemlerde aslında Sevgi’yle birlikte toplam 8 kadınla ilişki yaşamış ve bu ilişkilerden de 5 çocuğu olmuş.Sevgi’nin iddiasına göre kocası olarak bildiği Ömer, zengin kadınlarla ilişki yaşayıp onlardan çocuk yapıyormuş ve daha zengin kadın buldukça diğer kadınları terk ediyormuş.

İşin garip tarafı da yıllarca bu kadınlar birbirlerinden habersiz ve Ömer’in tek eşi olduklarını zannederek yaşamış.

Şimdi de bu kadınlar Ömer’den hesap sormak için çareyi Müge Anlı’da arıyorlar. Akıllara durgunluk verecek bir hikaye gerçekten. Bir adam 8 kadını nasıl bu kadar kolay mağdur edebilir, aklım almıyor…

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı