Antalya’da Sevgilisini Önce Otele Götürdü . . . Sonra Dehşeti Yaşattı

Antalya’da, birlikte tatil yaptığı Kazakistanlı kız arkadaşı Nailia Nutfullina’nın kendisinden ayrılmak istemesine sinirlenen Altay Aksoy (33), kaldıkları otelde kadının başını yere vura vura d*-v-d-ü. Ağı-r y-ar-alı Nutfullina, te-da-v-i gördüğü hastanede 20 gün sonra y-a-ş-a-mı-nı y-it-irirken, Aksoy tutuklandı.

19 Ekim Cuma günü saat 01.30 sıralarında Antalya’da Kundu oteller bölgesindeki 5 yıldızlı otelde meydana gelen olayda edinilen bilgiye göre Gaziantep’te oturan Altay Aksoy, Rus arkadaşlık sitesinden tanışıp arkadaş olduğu Kazakistanlı Nailia Nutfullina ile sevgili oldu. Daha önce Antalya’da tatil yapan ikili, geçen ekim ayında yine tatil kararı aldı. Nailia Nutfullina ülkesinden, Altay Aksoy ise Gaziantep’ten gelerek Antalya’da 5 yıldızlı bir otele yerleşti. Bir süre tatil yapan çiftten Nailia Nutfullina, ayrılmak istediğini söyledi. Bu nedenle ikili arasında gece tartışma çıktı.

YERDE TEKMELEDİ, BAŞINI BETONA VURDU

Otelin barında başlayan ve bahçede devam eden tartışmanın büyümesinin ardından Altay Aksoy, Nailia Nutfullina’yı dö-vm-eye başladı. Yere düşen Nutfullina’yı tek-m-el-emeye devam eden Aksoy, ka-dının ba-şı-nı bet-on ze-m-ine vurdu.

İkilinin ka-vgasına otel görevlileri ve diğer tatilciler müdahale etti. Ağ-ır y–aralanan Nailia Nutfullina için 112 Acil Çağrı Merkezi’nden yardım istendi. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Nutfullina, ambulansla Muratpaşa ilçesinde bulunan özel hastaneye götürüldü. Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü C*nayet Büro Amirliği ekipleri tarafından gözaltına alınan Altay Aksoy ise çıkarıldığı sulh ceza hakimliğince tutuklandı.

20 GÜN SONRA YAŞAMINI Y-İ-T-İ-RDİ

Yo-ğun ba-kı-m-a alınan Nutfullina, 20 gün süren yaş-am sa-va-şını dün kay-betti. Antalya Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsisinde, Nailia Nutfullina’nın başına ve vücuduna aldığı dar-belere bağlı yaşamını yit-ir-diği belirlendi. Diğer yandan Altay Aksoy’un, Rus arkadaşlık sitesinde ‘Kadınları çok sevmek gerekmiyor. Çünkü kadınlar, sevilmeyi hak etmiyor. Bir kadını sevdim. Ama o bunu hak etmiyor’ diye paylaşımda bulunduğu ortaya çıktı. Aksoy’un 2015 yılında tartıştığı annesini d-övd-üğü gerek-çe-siyle yargılandığı, 30 bin lira para cezası aldığı kaydedildi.