HABERLER

Annesine sorduğu soruyla ortaya çıktı

Sakarya’nın Serdivan ilçesinde, E.Y. (8) adlı kız çocuğu, annesine “Senin babandan sa*kladığın s*ır var mı?” diye sordu. Annesi “Babaya karşı s*ır olmaz. Her şeyi anlatmalısın” cevabını verince küçük kız, amcasının oğlu Ö.Y. (14) ile komşu D.Ş.’nin (62) ci*nsel i*stismarına uğradığını söyledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

E.Y. adlı kız çocuğu, akşam yemeğinde annesine “Senin babandan sakladığın bir s*ır var mı?” diye sordu. Anne de kızına “Babaya karşı s*ır olmaz. Her şeyi anlatmalısın” yanıtını verdi. Bunun üzerine küçük kız, kuzeni Ö.Y. ile aralarında sır olduğunu söyledi. E.Y. adlı kız, aynı mahallede yaşayan amcasının oğlu Ö.Y.’nin oyun oynamaya bahanesiyle kendisini odaya götürüp c*insel i*stismarda bulunduğunu anlattı. Küçük kız, bu o*layın defalarca yaşandığını belirtti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Çocuğunun söyledikleriyle ş*ok yaşayan anne “Sana bu şekilde başka dokunan oldu mu?” diye sorunca küçük kız, başka o*layı anlattı. Aynı mahallede oturdukları babaannesinin komşusu D.Ş.’ye bayramda şeker almaya gittiğinde kendisine i*stismarda bulunduğunu söyleyen E.Y., babaannesine gittikleri başka zaman da adamın kendisini evin arkasındaki ormanlığa götürerek yine i*stismarda bulunduğunu anlattı. O*laylarla ilgili E.Y.’nin ailesi p*olise gidip şikayette bulundu.

BİRİNE TUTUKLAMA DİĞERİNE A*DLİ KONTROL

Küçük kızın p*sikolog e*şliğinde ifadesi alındı. D.Ş. ve Ö.Y. ise gözaltına alındı. Adliyeye sevk edilen D.Ş. çıkarıldığı mahkemece tutuklanırken, Ö.Y. ise adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı