HABERLER

ALİŞAN’IN KARDEŞİ CORONA VİRÜSÜNDEN HAYATINI KAYBETTİ

Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını ka/ybetti. A/cılı haberi alan aile hastane önünde gözyaşlarına bo/ğuldu. 41 yaşında hayatını kaybeden Tektaş, bugün son yolculuğuna uğurlanacak.Ünlü sanatçı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gün önce tespit edilen koronavirüs teşhisi nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Sarıyer Maslak’ta bulunan özel bir hastanede tedavi alınan Tektaş’ın durumu gece saatlerinde a/ğırlaştı.ÜNLÜ İSİMLER HASTANEYE KOŞTU

Hastanede kendisine yapılan bütün mü/dahalelere rağmen Tektaş hayatını kaybetti. A/cılı ailesi ve sevenleri hastane önüne gelerek göz yaşlarına bo/ğuldu. Mahsun Kırmızıgül, Şarkıcı Berkay ve Ceylan acılı sanatçıyı teselli etmek için hastaneye geldi.

BUGÜN SON YOLCULUĞUNA UĞURLANACAK

Haftalardır kardeşinden gelecek iyi haberi bekleyen ve bir an olsun hastane önünden ayrılmayan Alişan ise aldığı ö/lüm haberiyle yı/kıldı. Sabaha karşı sosyal medya hesabından a/cı haberi duyuran Alişan, “Canımın yarısını, kardeşimi, her şeyimi hakka uğurladık. Cenazemiz bugün öğle namazına müteakip Teşvikiye camisinden kaldırılacaktır” dedi.“GİTTİ KOCA YÜ/REKLİ ÇOCUK”

Alişan’ın yakın dostu Demet Akalın ise Instagram’dan yaptığı paylaşımda “Çok inanmıştık, dönecektin geri. Rabbim ailesine sabır versin. Gitti koca yü/rekli çocuk” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu