Aldattı diye bağlayıp bçakladı, -ldü diye bıraktı

‘Aldattı’ bahanesi bir hayat daha kararttı. Emre Çiçek, sevgilisi Rebiye Kaçmaz’ı elleri ve aya-larını bağ-layarak b-çakladı. *ldüğüne ikna olunca da teslim oldu.

EMRE Çiçek (25) ile aynı yaştaki sevgilisi Rebiye Kaçmaz salı akşamı Avcılar Firuzköy’deki mesire alanında buluştu. Çiçek’in iddiasına göre, Kaçmaz kendisinden yüklü miktarda para almış ancak geri vermemişti. Bir de kendisini aldatmıştı. Bu nedenlerle aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın k–vgaya dönüşmesi üzerine Çiçek yanında taşıdığı b–ıçağı Kaçmaz’a sa–p–lamaya başladı.

Daha sonra elleri ve aya-klarını bağ-layarak bı–ça–klamaya devam etti. *ldüğünden emin olunca da olay yerinden babasını arayarak “Baba, ben Rebiye’yi *ld-rdüm” diyerek telefonu kapattı. Daha sonra da polise teslim oldu.

HAYATİ TEHLİKESİ SÜRÜYOR

Polis olay yerine gittiğinde Kaçmaz’ı elleri ve ay-akları i-ple bağl-anmış ve k*nlar içinde buldu. Hemen hastaneye g-ötürüldü. Vücudunda çok sayıda b*çak y*rası olan Kaçmaz geçirdiği ameliyatın ardından yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Genç kadının ha-yati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi. Çetin AYDIN / İSTANBUL