HABERLER

AİLESİ TARAFINDAN ÇÖPLÜĞE ATILMIŞTI.. ONA BİRDE ŞİMDİ BAKIN

Haiti’de oldukça yaygın olarak görülen hydrocephalus rahatsızlığı, çoğunlukla ölümle sonuçlanıyor. Aileler, bu hastalıkla doğan çocukları istemeyerek sokağa atabiliyor ya da hastanelerde yeteri derecede bakım göremediklerinden çocuklar hayatlarını kaybedebiliyor. Ve bunlardan biri de ailesi tarafından terk edilen Nika.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İşte nika yıda ailesi hiç acımadan sokağa attı. Hatta sokağa bile değil çöpe attı. Ama dünyada hala vicdanlı insanlar var. Merhamet sahibi olan insanlar iyi ki var..

Bir gece yolda yürüyen bir çift bir ağlama sesi duydu, eşi korktu hemen gidelim burdan desede kocası bekle bu bir bebek durmalıyız belkide bize ihtiyacı vardır dedi. Burada bekle hemen geleceğim dedi kadın hayır gitme korkuyorum eve gidelim desede adam karısını dinlemedi ve sesin geldiği tarafa doğru yürüdü..

---Sponsorlu Bağlantılar---

Sokak çok karanlıktı ve aslında adam da fazlasıyla korkuyordu geri dönsem daha iyi olacak diye düşündü tam dönerken durdu ve düşündü ya bu ses gerçekse ve bana şuan ihtiyacı varsa dedi geri dönmeye vicdanı el vermedi ve tekrar sesin geldiği yere doğru ilerlemeye başladı..

Duyduğu ses gittikçe yaklaşıyordu ilerde duran çöp konteynrını gördü ve ses sanki oradan geliyordu aman tanrım bu olamaz düşündüğüm şey değildir bu imkansız sanırım karım haklı gerçek olamaz bu dedi. Ağlama sesi hiç durmuyor adeta kurtarın beni diye yalvarıyordu sanki. Adam çöp’ün yanına yaklaştı ve artık emindi ses kesin ordan geliyor ve içerde bir canlı vardı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Çöpün kapağını açtı ve ses birden bire sustu ve ona bakan birçift göz vardı adam hiç düşünmeden onu kucağına aldı zavallı bebek bir bez parçasına sarılmış ve üzerinde hiçbir giysi yoktu. Ama bebekte bir tuhaflık vardı normal bi bebek değildi hasta olduğunu engelli olduğunu anladı ama ona yardım etmek için bir an bile düşünmedi. Bebeği kucağına aldı ve eşinin yanına gitti. Eşine durumu anlattı. Kadın iyiki beni dinlememişssin şuan kendimden utanıyorum bu zavallı bebek sen olmasan orada ölebirdi dedi. Bebeği hemen hastaneye götürdüler..

Çok zorlu bir tedavisi vardı ama asla onu yalnız bırakmadılar. Bebek büyüdükçe genç çift başardık onun ölmesine izin vermedik diye çok mutlulardı. İşte ailesinin hiç acımadan çöpe attığı bebeğin simdiki hali ve yeni ailesi..

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Bu İçerik kopyalanamaz !!
Kapalı
Kapalı