HABERLER

Ağlatan sürpriz! Şarkılar Bizi Söyler’de duygusal anlar

Kanal D’nin yapımcılığını Poll Production by Polat Yağcı’nın üstlendiği, müziğin iki büyük ismi Sibel Can ve Hakan Altun ile ünlü klarnet virtüözü Hüsnü Şenlendirici’yi bir araya getiren müzik programı

Şarkılar Bizi Söyler’in dün akşam yayınlanan bölümüne, Türk halk müziğinin güçlü yorumcusu, söz yazarı ve bestekarı Fatih Kısaparmak konuk oldu.“Fatih Kısaparmak Şarkıları” konseptli programın açılışı 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel olarak “Onuncu Yıl Marşı” ile yapıldı

Şiirler, şarkılar ve sürpriz düetlerle renklenen programda duygusal anlar da yaşandı.

Programa bu hafta, söz yazarı ve yorumcu Fatih Kısaparmak konuk oldu. 10 yıl aranın ardından ilk kez yeni albümü ile Şarkılar Bizi Söyler’e konuk olan Kısaparmak, klasikler arasında yer alan birbirinden güzel eserlerini programda seslendirdi.

ŞAŞKINLIK VE MUTLULUK

Fatih Kısaparmak programda “Mor Salkımlı Sokak” şarkısını seslendirdiği sırada eşi Şebnem Kısaparmak stüdyoya giriş yaptı.Şarkının şiir bölümünde eşi Şebnem Kısaparmak’ın sesini duyan Fatih Kısaparmak, şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşadı.

AĞLATAN SÜRPRİZ!

Programın bir diğer sürprizi ise ünlü çiftin yeni albümüyle müzik dünyasına giriş yapan oğulları müzisyen Kaan Kısaparmak idi. Fatih Kısaparmak “Bu Adam Benim Babam” şarkısını seslendirirken oğlu Kaan Kısaparmak şarkıya eşlik ederek stüdyoya girdi. Kaan Kısaparmak’ın stüdyoya girişiyle baba-oğul arasında duygusal anlar yaşandı. Ardından baba-oğul bağlamalarını ellerine alarak unutulmaz türküleri art arda söyledi.. Baba-oğulun düeti hem Şebnem Kısaparmak’ı hem de stüdyoda bulunan ünlü sanatçıları duygulandırdı. Sibel Can ve Hakan Altun şarkı boyunca gözyaşlarını tutmakta zorlandı.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu