HABERLER

Adnan Oktar’a Destek Eylemine Katılan Bir Kişi “Evlatlarımı Adnan Oktar’a Feda Ederim” Dedi

İstanbul emniyet Müdürlüğü Mali kabahatlarla mücadele Şube ekiplerinin Adnan Oktar ve grubuna yönelik önceki gün yaptığı operasyon kapsamında 179 kişiyi gözaltına almıştı. Oktar’ın da aralarında bulunduğu şüphelileri destekleyen bazı kişiler VatanCaddesi’nde bulunan İstanbul güvenlik Müdürlüğü karşısında toplanarak açıklama yaptı. Eyleme katılan Nursel Tekin, “Milyar tane evladım olsa Adnan Oktar’a f-eda ederim” dedi.“EVLATLARIMI VE KENDİMİ ADNAN OKTAR’A F-EDA EDERİM”

Adnan Oktar ve grubuna destek vermek için emniyet binasının önüne giden Nursel Tekin, “Milyar tane evladım olsa, milyarını ve kendi c-anımı Adnan Oktar ve dostlarının yoluna f-eda ederim diye konuştu.

HİÇBİR S-UÇA BULAŞMADILAR, TAMAMEN İFTİRA”yaklaşık 20 senedir Adnan Oktar’ı tanıdığını, kitaplarını okuduğunu ve iki çocuğunun Oktar’ın öğrencisi bulunduğunu belirten Osman Yazaroğlu, “Bu arkadaşların herhangi birisi hiçbir kabahata bulaşmamıştır. Bunlar tamamen atılan bir iftiradan ibarettir. Sonuçlar yargılama süresinde ortaya çıkacaktır. Evde bulunan s-ilahlarla ilgili v-urgunculuk yapılıyor. Bu s-ilahlar Adnan Oktar’ın malikanesinde ve evinde güvenlik hizmeti veren birkaç arkadaşın ruhsatlı s-ilahlarıdır. Bunlar devletin verdiği ruhsatlı s-ilahlardır. Bu haberlerle bir algı operasyonu oluşturulmak isteniyor. Bunun doğru olmadığını söylüyoruz” dedi..

“ADNAN OKTAR BÜTÜN KIz VE erkek KARDEŞLERİMİZE KARDEŞİ GİBİ BAKAR”

6 senedir Adnan Oktar’ı tanıdığını ve 3 yıldır da programlara çıktığını belirten Gizem Daşer ise, “Bu zamana kadar ortaya atılan t-aciz iddiaları tamamen iftiradır. Tüm erkek ve kız kardeşlerimize kardeşi şeklinde bakar, kardeşi gibi her şeyden sakınır. Bunlar hep İ-ngiliz derin devletinin oyunu ve İnşaAllah bu oyun bozulacak” şeklinde konuştu.İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. ya siz nasıl bir kafadasınız diyeceğim ama paralı askerlerden başka hiçbir şey olmadığınız aklıma geldi susuyorum… Ne haliniz varsa o gelsin başınıza inşallah…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu