HABERLER

Adnan Oktar operasyonunda 14 yaşındaki müştekiden şok etkisi yaratan ifade!

Müritlerini kullanarak küçük yaştaki kızlara tuzaklar kuran suç örgütü lideri Adnan Oktar sorgu sırasını bekliyor. Operasyon derinleştikçe iğrenç detaylar ortaya çıkmaya başladı. Oktar’dan şikayetçi olan 80 müştekiden biri olan 14 yaşındaki PT’nin ifadeleri, küçük kızların nasıl tuzağa düşürüldüğünü gözler önüne seriyor.İşte Adnan Oktar’ın müridlerinin tec-vüzü-ne uğrayan 14 yaşındaki PT’nin ağlatan ifadesi;”ENDER DABAN BENİ 14 YAŞINDA ÖRGÜTE KAZANDIRDI”

” 14 yaşındayken beni örgüte kazandıran Ender Daban isimli üye, daha sonra c-nsel yönden kabiliyetli olmadığımı söyleyerek evde otururken bir anda salona 2 arkadaşını çağırıp beni öpm-eye ok-şam-aya başladılar, karşı koysam da etkisiz kaldım. O sırada Kartal Göktan isimli şahıs beni cep telefonu ile kaydediyordu, çok korktum. Ender Daban yanımızdan ayrıldı, tekrar geldi ve benimle …. yoldan iliş-ki kurdu. Bu sırada ismini hatırlamadığım kişi ……… çalıştı, bunu yaptıktan sonra burnumu tıkadı, çok korktum, boğulma hissiyle kendimi yanlarından uzaklaştırdım.

“TE-CA-VÜZ-DEN KAÇTIM KENDİMİ BANYOYA KİLİTLEDİM”

Banyoya kitledim, Ender bana sakin olmamı bunların çok normal olduğunu söyleyerek içeri girdi, bütün vü-cu-dumu sıcak su ile yıkadı. Sonra bana seni bir büyüğümle tanıştıracağım dedi. Bende annesi babası sandım. Beni Adnan Oktar’ın Kandilli’deki stüdyo olarak tabir edilen yayın evine götürdü.ADNAN OKTAR HERKESİ ODADAN ÇIKARDI

İlk başta kalabalık olan yer sonra sakin sessiz bir yer halini aldı. Adnan Oktar, Ender’e git burdan dedi. Bana yaklaşmamı söyledi, bembeyazsın seni ısı-rı-rım dedi. O an içeri üzerinde sadece iç ça-m-a-şır olan iki kız girdi, bir tanesine nasıl bu güzel mi diye sordu. Kızda çok güzel bembeyaz dedi. Daha sonra beni döndürdü ete-ğini kaldırıp sonradan gelen kızlara gösterdi. Kızları dışarı çıkardıktan sora beni diz çöktürüp, dişlerime baktı, göğ-üsle-rimi sıktı, nabzıma baktı, iç çama-şırı-mı çıkardı..

KORKUDAN TİTRİYORDUM ADNAN OKTAR “BU KIZ BENİM” DEDİ

Çok korkmuştum titriyordum, bana “Sakin ol, benim korumamdasın, çok güçlüyüm, kimse senin kılına zarar veremez” dedi. Sonra Ender’i çağırdı, “Bu kız bundan sonra benim, 18’e girince senle evlenecek, kılına zarar gelmesin” dedi. Daha sonra ordan ayrıldık. (Sabah)

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu