HABERLER

ADANA’DA 80 YAŞINDAKİ KADINA TCVÜZ ETMEYE ÇALIŞMIŞ VE DARP ETMİŞTİ.

ADANA’da 80 yaşında yalnız yaşayan kadının evine gece saatlerinde girerek c-i-n-s-e-l i-s-t-i-s-m-arda bulunmaya çalışıp d*rp ederek kaçan z-anlı t-utuklandı.

O-lay, Yüreğir ilçesine bağlı Belören Mahallesi’nde 9 Eylül gece meydana geldi. İ-d-d-iaya göre Fatma Altunöz, bir süre komşularında oturduktan sonra tek başına yaşadığı evine döndü.Altunöz, namaz kılıp yattıktan kısa bir süre sonra yüzünde bir el hissetti.

Gözünü açtığında karşısında bir adam gördü. Yaşlı kadın, ç-ı-ğ-lık atıp “yetişin komşular” diye b-ağırdı. Z-anlı, kadının ağzına eliyle b-astırarak b-ağırmasını önlemeye çalıştı.KORKUP KAÇTI

Daha sonra da kadına y-umruk attı. Yaşlı kadın, z-anlının elini ı-sırınca sinirlenen z-anlı, hem t-*ciz edip hem de y-u-m-ru-klamaya devam etti. Bu sırada sokaktan sesler gelmeye başlayınca şahıs k-o-r-kup kaçtı.

EVLİ VE 2 ÇOCUK BABASI

O-lay yerine gelen ekipler de şahsın evli ve 2 çocuk babası 54 yaşındaki İ.M. olduğunu tespit etti. Sanık, adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. O-layla ilgili daha sonra Adana Cumhuriyet Başsavcılığı, z-anlı hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkartıldığını duyurdu.TUTUKLANARAK CEZAEVİNE YOLLANDI

Bunun üzerine Yüreğir İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri şahsı yakaladı. Mahkemeye sevk edilen sanık, tutuklanarak c-e-z-aevine gönderildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı