HABERLER

5’inci kattan atladı

5’inci kattan a-tlayarak ca-nına kıydı.. Öğretim görevlisi 5’inci kattan a-tlayarak canına kıydıBartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi görev yaptığı binanın 5 katından a-tlayarak c-anına k-ıydı. Akademik kariyeri başarılarla dolu olan genç akademisyenin neden in-tihar ettiği henüz bilinmiyor.Edinilen bilgiye göre, Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsündeki Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binasının en üst katından kendini bo-şluğa bırakan Tı-bbı Hizmetler ve Teknikleri T-ıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı öğretim görevlisi Dr. Güneş Günay Sezer (35) beton z-emine ça-kıldı. Öğrencilerin ve diğer çalışanların haber vermesinin ardından o-lay yerine gelen 112 Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan öğretim görevlisinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Cumhuriyet Savcısı incelemesinin ardından akademisyenin c-ansız b-edeni o-topsi için Bartın Devlet Hastanesi m-orguna kaldırıldı. Akademik hayatında birçok ödül alan akademisyenin mesai arkadaşları ve öğrencileri gözyaşlarına hakim olamadı. O-layla ilgili soruşturma başlatıldı.Üniversite başsağlığı ilanı yayınladı

Öte yandan yaşanan olay sonrası Bartın Üniversitesi Rektörlüğü başsağlığı ilanı yayınlayarak, konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı