HABERLER

5’inci kattan atladı

5’inci kattan a-tlayarak ca-nına kıydı.. Öğretim görevlisi 5’inci kattan a-tlayarak canına kıydı

---Sponsorlu Bağlantılar---

Bartın Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu öğretim görevlisi görev yaptığı binanın 5 katından a-tlayarak c-anına k-ıydı. Akademik kariyeri başarılarla dolu olan genç akademisyenin neden in-tihar ettiği henüz bilinmiyor.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Edinilen bilgiye göre, Bartın Üniversitesi Ağdacı Kampüsündeki Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu binasının en üst katından kendini bo-şluğa bırakan Tı-bbı Hizmetler ve Teknikleri T-ıbbi Tanıtım ve Pazarlama Programı öğretim görevlisi Dr. Güneş Günay Sezer (35) beton z-emine ça-kıldı. Öğrencilerin ve diğer çalışanların haber vermesinin ardından o-lay yerine gelen 112 Sağlık ekiplerince ilk müdahalesi yapılan öğretim görevlisinin hayatını kaybettiği belirlendi.

Cumhuriyet Savcısı incelemesinin ardından akademisyenin c-ansız b-edeni o-topsi için Bartın Devlet Hastanesi m-orguna kaldırıldı. Akademik hayatında birçok ödül alan akademisyenin mesai arkadaşları ve öğrencileri gözyaşlarına hakim olamadı. O-layla ilgili soruşturma başlatıldı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Üniversite başsağlığı ilanı yayınladı

Öte yandan yaşanan olay sonrası Bartın Üniversitesi Rektörlüğü başsağlığı ilanı yayınlayarak, konuyla ilgili olarak Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldığı belirtildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı