HABERLER

5. SINIF Ö-ĞRENCİSİ MERVE A-LEVLERİN ARASINDA KALDI

İzmir’de iki katlı binada henüz belirlenemeyen bir nedenle y-angın çıktı. Kısa sürede yayılan a-levlerin arasında kalan 5. Sınıf öğrencisi 11 yaşındaki Merve Kedik, uzun uğraşlara rağmen k-urtarılamayarak f-e-ci şekilde c-an verdi.İzmir’in Aliağa ilçesinde 2 katlı ikamette meydana gelen ya-ngında, a-levlerin arasında kalan 5. Sınıf öğrencisi 11 yaşındaki küçük kız h-ayatını k-aybetti.

A-LEVLERİN ARASINDA KALDI

Y-angın, saat 18.00 sıralarında Kapıkaya Mahallesi Küme Evleri mevkiinde meydana geldi. İddia göre, 2 katlı ikametin birinci katında henüz belirlenmeyen sebepten dolayı y-angın çıktı. Y-angın esnasında 2. katta bulunan ve 5. Sınıf öğrencisi olan Merve Kedik (11), hızla yayılan a-levlerin arasında kaldı.E-NKAZ A-LTINDA C-ANSIZ B-EDENİNE ULAŞILDI

Durumu gören vatandaşlar jandarma ve itfaiye ekiplerine i-hbarda bulundu. Olay yerine çok sayıda 112 Acil Sağlık ekipleri ve itfaiye ekibi sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin çalışmaları neticesinde a-levler kontrol altına alınırken, ya-ngından e-tkilenen ahşap çatı ile ahşap tavan ç-öktü. Ekiplerin uzun süreli çalışmaları neticesinde e-nkaz a-ltında kalan Merve Kedik’in ca-nsız be-denine ulaşıldı.

ÇOK SAYIDA YETKİLİ OLAY YERİNE GELDİ

Yaşanılan olayın bilgisini alan ve Aliağa Kaymakam Vekili Fatih Kızıltoprak, Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, CHP İlçe Başkanı Özlem Şan Oğuzhan ve çok sayıda yetkili olay yerine gelerek, çalışma yapan e-kiplerden bilgi aldı.Öte yandan, 11 yaşındaki küçük kızın ca-nsız be-deni savcının in-celemesinin ardından Aliağa Devlet H-astanesine kaldırıldı. Olayla ilgili başlatılan s-oruşturma sürüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı