5 kez Evlenen 2 Karısını ldüren Adam Yeni Bir Kadın Bulmak İçin Seda Sayan’a Katıldı !

İki eşini ö-ldüren adam Seda Sayan’a konuk oldu

Seda Sayan’ın, iki karısını ö-ldürüp, bir evlilik programına katılan Sefer Çalınak’ı konuk etmesine sosyal medyadan tepki yağdı.İki eşini *ldüren adam Seda Sayan’a konuk oldu

Flash TV’de yayınlanan evlilik programına çıkıp, eş arayan Sefer Çalınak, iki karısını *ldürdüğünü söylemesinin ardından canlı yayından k-ovulmuştu. Sefer Çalınak. bu kez Show TV’de Seda Sayan’ın programına konuk oldu.

5 kez evlenen ve 2 eşini *ldüren Sefer Çalınak’ı canlı yayında ağırlayan Seda Sayan, “Peki, erkek karısını neden -ldürür?” diyerek büyük tepki çekti. Sayan’ın, Çalınak’a “Bu kadar güler yüzlü bir ka-til gördünüz mü” demesi de tepkilerin odağı oldu.

‘Ş-İDDET ME-ŞRULAŞTIRILIYOR’

Kadına yönelik şi-ddet ve c-inayetler gündemden düşmezken Seda Sayan’ın “Peki, erkek ka-rısını neden ö-ldürür?” diye sorması sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. Sosyal medyada yüzlerce kişi, söz konusu sorunun, kadına yönelik ş-ddeti me-şrulaştırmak anlamına geldiğini savundular. Canlı yayına telefonla bağlanan Sefer Çalınak’ın ö-ldürdüğü kadınlardan birinin oğlu ise Seda Sayan’a tepki gösterdi. Sefer Çalınak’ın televizyona çıkartılmamasını isteyen annesi -ö-l-dürülen gence, Sayan’ın “Neden çıkartmayacak mışız” demesi tansiyonu yükseltti. Annesi ö-l-dür-ülen genç , Sefer Çalınak’ın iki kadını ö-ld-ür-düğünü hatırlatarak tepkisini devam ettirdi.

‘GÜLERYÜZLÜ K-A-TİL’ DEDİ

Genç, telefonda “Reyting için katili ekrana çıkardınız” demesi üzerine Seda Sayan telefonu kesti. Öte yandan Seda Sayan’ın ‘tövbe etmesinden dolayı affedilebileceğini’ anlatmaya çalışması ve canlı yayında Sefer Çalınak’a “Bu kadar güler yüzlü bir katil gördünüz mü” demesi de tepkilerin odağı oldu. Songül Karlı da eşini 43 yerinden tornavidayla yaralayan Yakup Kara’yı canlı yayında programını çıkartmış ve “Beyefendi bir adam” demişti. Programın erkek konukları da Yakup Kara’yı haklı bulan konuşmalar yapmış, bazı kadın dernekleri program hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

Programa sosyal medyadan büyük tepki vardı.

İŞTE O TEPKİLERDEN BAZILARI:

 • @FreddieKahlo
  Dün programda kadına şi-ddeti konuşan Seda Sayan, bugün kadı-na ş-iddeti me-şrulaştırıyor.İğrençsiniz
 • @raveyjar
  başka kadınları ö-ldürmesin diye programa çıkardım diyo seda sayan, bunun için 2 saat boyunca neden ö-ldürdüğünü adama anlattırdı galiba
 • @wunthri
  Birisi Seda Sayan’a c-ina-yetin tipe göre işlenmediğini anlatabilir mi?
 • @aynuryesilyurt
  Seda Sayan: ”Böyle güleryüzlü bir ka-til görebilir misiniz?” diyor.Reyting uğruna her türlü kep-azeliği yapan Seda’larla dolu tvler…
 • @KadinCinayeti
  Kadın ka-tille-rinin yeri ekranlar değil mahkeme salonlarıdır! Programına kadın k-at-illerini çıkaran Seda Sayan ve @ShowTV ‘yi kınıyoruz.
 • @busrasanay Adam 2 karısını ö-ld-ür-miş haklıydım diyor.Konuk etmişler katili.Allah bildiği gibi etsin ya!!! Lanet olsun abi ne bu ya!
 • @muratcanfida
  Yeni Songül Karli vakamiz. Seda Sayan bu sefer
 • @Serkancabj
  2 karısını ö-ld-ürmüş olan sefer çalınak seda sayan’ın programına katılmış. Bi de özgürlük yok dersiniz bu ülkede..
 • @ecekargz
  2 karısını ö-ld-üren Sefer Çalınak’ı TV’ye çıkarmak kadın katillerini aklamaya çalışmaktır.Seda Sayan ve ekibini kınıyorum!
 • @SenemGurblak
  2karısını ö-ldü-ren Sefer Çalınak’ı tvye çıkarıp “niye ö-ld-ür-dün” diye soran Seda Sayan sen napıyosun Allah aşkına ya?
 • @Selin_SlnS
  Yuh bee, dizilerde a-lkolü, si-garayı sa-nsürlersiniz… Seda Sayan iki kadın -k-a–tilini programa çıkarıp geyik yapar..
 • @nekrofilzombi
  Seda Sayan’a su-çu ve su-çluyu öv-mekten dava açacak bir babayiğit yok mu? K-atil- adamı yayınına çıkarmış bir de altyazı geçiyor k-a-til diye.
 • @gvnsrp34
  Seda Sayan geri vites yapmaya çalışıyor ama konuştukça batıyor. Rezalet !! RTÜK , bunlarla u-ğraş, si-gara mozaikleyeceğine ..
 • @onudemekistedim
  Seda Sayan rating için 2 kadını ö-ldü-ren adamı TVye çıkarmış. Programın sonunda ”show” programı gereğince kovacakmış.
 • @karaolorin
  #SedaSayanShow kald-irilsin, Seda Sayan k-a-dina si-dd-ete tes-vikten yar-gilansin