HABERLER

40 YIL ÖNCEKİ KEHANETE İNANARAK AŞKI İÇİN 10 BİN KM YOL GİDEN ADAM

Pradyumna K-umar Mahanandia, 1949’da Hindistan’ın küçük bir köyünde “ayrıcalıklı” olarak doğdu. Kumar, bir astroloğun k-ehanetine göre uzak bir ülkede yaşayan, müzisyen, Boğa burcu ve ormanı olan bir k-a-dınla evlenmek için dünyaya gelmişti.

---Sponsorlu Bağlantılar---

K-umar, bu k-ehanete çok inanmıştı ve k-e-hanetin gerçekleştiği günü de oldukça iyi hatırlıyor. Bir sokak sanatçısı olan Kumar, 17 Aralık 1975’te yanına portresini çizmesi için gelen Charlotte Von Schedvin’in ilk olarak mavi ve büyük gözlerinden etkilendi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Charlotte’nin mavi gözleriyle adeta içine baktığını hisseden K-umar, ilk denemesinde Charlotte’yi güzel çizemedi ve bir sonraki gün tekrar gelmesini söyledi.

İkincisinde de güzel çizmediği Charlotte’nin sonraki gün tekrar yanına gelmesini isteyen K-umar, ‘İkinci gelişimde beklediğim kişinin o olduğuna emindim.’ dedi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Charlotte ile diyalog kuran K-umar, güzel gözlerine hayran kaldığı kadının tıpkı kendisine anlatılan -k-e-h-anetlerde olduğu gibi boğa burcu olduğunu, bir ormanı olduğunu ve flüt çaldığını fark etti.

Portresini çizdiği k-adının hayatının aşkı olduğuna inanan K-umar, Charlotte ile son karşılaşmasında ‘Sen benim eşim olacaaksın. Bu bizim kaderimiz.’ dedi.

O zamanlar 19 yaşında olan Charlotte, K-umar’ın kendisine söylediği bu sözlerden çok etkilendi ve İsveç’e dönüşünü 2-3 hafta erteledi.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İki aşık bu süreçte çok güzel vakit geçirdi; fakat ayrılık vakti gelmişti… Charlotte, İsveç’e döndü. K-umar ise onu bırakmamakta kararlıydı.

Bu ayrılığa sadece 1,5 yıl dayanabilen K-umar, sahip olduğu tüm varlığını sattı. Bir bisiklet alarak yola koyuldu. Yolda tanıştığı yardımsever insanlar sayesinde yaklaşık 10 bin kilometre yol katederek Hindistan’dan İsveç’e varmayı başardı.

Masallar dışında eşine az rastlanan bir durum yaşandı ve hikaye mutlu sonla bitti. Charlotte ve K-umar evlendi. 40 yıldır evli ve çok mutlu olan çift, bu süreçte 2 çocuk sahibi oldu. Aşkları ise her geçen gün daha da güçlenerek büyüdü.

40 yıldır evli ve çok mutlu olan çift, bu süreçte 2 çocuk sahibi oldu. Aşkları ise her geçen gün daha da güçlenerek büyüdü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı