HABERLER

33 YIL SONRA EVLATLIK OLDUĞUNU ÖĞRENDİ DE-HŞET SAÇTI

Kayseri’de, Muhammed Erdal Doğan (33) Almanya’dan tatil için öz annesi olarak bildiği İfakat Doğan (64) ile birlikte geldiği evlerinde, üvey evlat olduğunu öğrenince ci-nnet getirdi. Doğan, ta-banca ile gerçekte yengesi olan üvey annesi İfakat Doğan’ı ö-ldürdükten sonra, aynı si-lahla yaşamına son verdi. Oğlunun, cep telefonundaki fotoğrafına bakan öz baba Ahmet Doğan ise a-cıdan k-ahroldu.

---Sponsorlu Bağlantılar---

Kayseri’nin merkez Melikgazi ilçesinde, yaşayan Ahmet Doğan 33 yıl önce dünyaya gelen ve ‘Muhammed Erdal Doğan’ ismini verdikleri çocuğunu, Almanya’da yaşayan ve çocukları olmayan kardeşi Ferhat Doğan’a evlatlık olarak verdi. Uzun yıllar Almanya’da yaşayan Muhammed Erdal Doğan, amcası Ferhat Doğan ve eşi İfakat Doğan çiftini yıllarca öz ailesi olarak bildi. Geçen yıl Ferhat Doğan’ın k-alp k-rizinden hayatını kaybetmesinin ardından Muhammed Erdal Doğan, İfakat Doğan ile birlikte yaşamaya başladı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

MEMLEKETİNE GELDİ, GERÇEKLERİ ÖĞRENDİ

DHA’daki habere göre Almanya’da yaşayan Muhammed Erdal Doğan, öz annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan ile birlikte K-urban Bayramı nedeniyle memleketi Kayseri’de bulunan evlerine geldi. Burada yakınları ile bir araya gelen Muhammed Erdal Doğan’a, ismi öğrenilemeyen bir akrabası gerçekleri anlatarak, öz babasının amcası olarak bildiği Ahmet Doğan’ın olduğunu söyledi.

ÖNCE ÜVEY ANNESİNİ SONRA KENDİNİ V-URDU

Bunun üzerine cinnet getiren Muhammed Erdal Doğan, evde bulunan tabanca ile yıllardır annesi olarak bildiği yengesi İfakat Doğan’a 5 el a-teş etti. Ardından kendi başına tabanca dayayan Muhammed Erdal Doğan, yaşamına son verdi. Silah seslerini duyan komşuların ihbarı üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Ekipler tarafından yapılan incelemede Muhammed Erdal Doğan ile İfakat Doğan’ın hayatını kaybettiği belirlendi.

OĞLUNUN Ö-LDÜĞÜNÜ ÖĞRENİNCE K-AHROLDU

Olayın duymasının ardından eve gelen Muhammed Erdal Doğan’ın öz babası Ahmet Doğan ise s-inir k-rizi geçirdi. Ahmet Doğan, telefonda bulunan oğlunun fotoğrafına bakarak gözyaşı döktü. Babanın gözyaşları yürekleri pa-rçaladı. Muhammed Erdal Doğan ve İfakat Doğan’ın ce-nazeleri, yapılan incelemenin ardından Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

---Sponsorlu Bağlantılar---

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı