HABERLER

18 Yıllık Evliyim Kocamın Böyle Bir Pislik Olduğunu Bilmiyordum

Bolu’nun Yeniçağa ilçesinde öz kızı 16 yaşındaki D.D.’ye c-nsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan Dündar D.’nin 27 yıla kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. D.D. mahkemedeki ifadesinde, babasının kendisine, “Annen 2 yıl içerisinde ö-lecek ve ben de seninle evleneceğim” dediğini öne sürdü.

Yeniçağa ilçesinde oturan Dündar D.’nin kızı D.D., Cumhuriyet Savcılığı’na başvurup, 5 ay önce babasının kendisine c-insel i-tismarda bulunduğunu söyledi. D.D. ifadesinde, babasının 5 yıldır kendisine haftada 2-3 kez c.nsel istismarda bulunduğu öne sürdü.

Gözaltına alınan, sorgusunda suçlamaları kabul etmeyen Dündar D., tutuklanarak cezaevine gönderildi. Dündar D. hakkında ‘Çocuğun nitelikli c-nsel istismarı’ suçlamasıyla 27 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Bolu Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen davada tutuklu sanık Dündar D. hakim karşısına çıktı. Dündar D.’nin kızı D.D. ve eşi de mahkeme salonunda hazır bulundu. D.D. mahkemedeki ifadesinde, “Zaman zaman her gün, zaman zaman da haftada 2-3 kez, sürekli olarak t-acizde bulundu. Annem bakkala bile gönderse, babam karşı çıkardı.

Babam annemi bakkala gönderip, evde benimle yalnız kalıp, taciz ederdi. 5 yıl boyunca neler çektiğimi bir Allah, bir de ben biliyorum. Babam beni kimseye söylememem için tehdit ediyordu. Söylediğim takdirde annem de dahil kimsenin bana inanmayacağını söylüyordu” dedi.

‘ANNEN VEFAT EDİNCE SENİNLE EVLENECEĞİM’ DEMİŞ

Bir kargo firmasında gece vardiyasında çalışan babasının işi nedeniyle gündüzleri evde olduğunu anlatan D.D., “Ben Gerede ilçesinde lisede okuyordum. Eve saat 15.30- 16.00 gibi geliyordum. Bunu bile babam fırsata çeviriyordu. Bana c-insel istismarda bulunuyordu. Bir keresinde ‘Annen 2 yıl içerisinde ö-lecek ve ben de seninle evleneceğim’ dedi” diyerek, gözyaşlarına boğuldu. Genç kızın annesi F.D. de eşinden şikayetçi olduğunu belirterek, “18 yıllık evliyim, kocamın böyle bir s.pık olduğunu bilmiyordum.

Zaman zaman kendisinden şüpheleniyordum. Çünkü, sürekli olarak kızımı odaya götürüp konuşuyorlardı. Kızımın söylediklerine inanıyorum” diye konuştu. Duruşmada tanık olarak dinlenen genç kızın dayısı M.Ç. ise ifadesinde yeğeni olayı anlattıktan sonra birlikte eve gittiklerini, eniştesinin belden aşağısının çıplak olduğunu ve onu dövdüğünü söyledi. Suçlamaları kabul etmeyen Dündar D.’nin tutukluluk halinin devamına karar veren mahkeme, duruşmayı erteledi.

0 0 oylar
Article Rating
Abone
Bildir

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları göster
Başa dön tuşu